Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerinted , ha anyosom kibesze...

Szerinted , ha anyosom kibeszeli nekem a sogornomet, akkor engem is kibeszel a sogornomnek? Sogornom szemeben így drágám, úgy drágám. Amikor nincs ott, nekem mindenféle reteknek elhordja, hogy lusta, rendetlen, csunya..

Figyelt kérdés
Örül, ha a férjem öccsével összevesznek, konkrétan kacarászik rajta, vagy ha valami baj éri pl. Koronavirusos volt a lány és családja, akkor is úgy mondta nekem hogy örült neki.... velem szemben is mézesmázas, szerintetek a hátam mögött velem is ilyen? Mondjuk én az unokái anyja vagyok és a fia felesége nem csak párja, de szerintem ez mindegy is.
2022. nov. 20. 23:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kérdés!
2022. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Én azt tapasztalom, hogy ha az egyiket kibeszéli a másiknak, akkor fordítva is.
2022. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Nagy eséllyel téged is kibeszél.

Ugyanakkor lehet, hogy téged jobban megbecsül, mert te feleség vagy, nem barátnő. Egy konzervatív, régi vágású ember szemében ez minőségileg más kategória.

2022. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagy valószínűséggel. Eleinte sógornőm szidta, beszélte ki nekem. Utána ő kikerült a képből, majd engem kezdett el szidni, alázni a hátam mögött.
2022. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Persze. A világ 8. csodája lenne, ha nem így lenne.
2022. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tuti. Nálunk is ez megy, meg az okoskodása.
2022. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem feltétlenül. Az én anyukám csak azt a sógornőmet beszéli ki, aki nem dolgozik, eltartatja magát, megjátsza az eszét. A másik kettőt szereti, őket nem beszéli ki, mindig dicséri őket.
2022. nov. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%
Mivel anyósom nő, ez náluk alap. A válasz: igen.
2022. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Simán.
2022. nov. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ez általában így működik - bár a kibeszélés eleve a gyávák megoldása.
2022. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!