Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondhatom nekik, hogy ne...

Megmondhatom nekik, hogy ne csináljanak rendetlenséget?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni, hogy a páromhoz költöztem kb fél éve a családi házba, és minden hétvégén hazajön az anyja. Ezzel nincs bajom, egyrészt az ő háza, a fia itt van, az anyja is, pihenni is jó itt a nehéz hét után, amúgy meg kedvelem is, jól el tudok beszélgetni vele. Az mondjuk bosszantó, hogy nincs egy hétvégénk kettesben a párommal, de túltettem magam rajta. A baj az, hogy nem szedi össze a dolgait. Most itthon volt 10 napig nem csak ő, hanem a párom testvére is, és olyan rendetlenséget hagytak maguk után, hogy kb egy poharat nem tudtam letenni az asztalra mert nem volt rajta hely és most nem túlzok. Rohadt kaja olyan helyen ahol nem láttam és miután elmentek vettem észre. Oké, mi is szétszórtak tudunk lenni, de ez már sok volt. Korábban a nagymama azt mondta, hogy én csak beköltöztem a jóba, és látszik hogy nem teszek semmit a lakásért. Rohadtul rosszul esett hiába mondta később hogy ez csak pillanatnyi idegesség volt valami más miatt, el akartam költözni csak meggyőzött a család, hogy ne tegyem. Valóban nem sokat takarítottam előtte mert nem az én dolgaim voltak itt és nagyon furcsa volt elpakolni más személyes holmiait.

Most, hogy kaptam engedélyt rá mást sem csinálok csak pakolom a holmikat. Szerintetek ha szólnék neki/nekik, hogy légyszíves ne hagyják a mosatlant az asztalon vagy bármi ilyesmi az csúnya lenne a részemről, tekintve, hogy én élek az ő házukban?



2022. jan. 2. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Én nem laknék ott, mert ebből nem lehet jól kijönni.

A csicskájuknak tekintenek a lakhatásért.

Hááát te tudod.

2022. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
El kell költözni kettesben a pároddal. Akkor lesztek csak felnőttek. Így más házában lakva, neked kuss a neved, ők azt csinálnak, amit akarnak.
2022. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%

Ez nagyon emberfüggő ki kell tapasztalni hogy ugranak e az ilyenre és hogy éppen mennyire feszültek.

Keresd meg a megfelelő pillanatot szerintem.

2022. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Az hozza a szabályokat, akinek a háza....Esélyes hogy egy ilyenre a nem kell itt laknod lenne a válasz
2022. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Jól értem hogy nem (vagy nem csak) párod háza ez, hanem az anyjáé?

Rossz hírem van, ott neked kuss a neved. És jogosan. A te házadban majd te dirigálsz, de ez nem a tied.

Akkor sem, ha tényleg mocskosak. Nem a te dolgod. Pakoljon a fia utánuk.

2022. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Mivel nem a te lakásod igy ne szólj.
2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem tetszik, ne lakj ott.

Szólhatsz nekik, de mi van ha ők meg azt mondják hogy oké kislányom, de akkor te meg fizess havi 60-120ezret amiért itt laksz a házamban..

Ő is szóvá teheti, hogy te ingyen laksz ott :)

2022. jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!