Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Titeket ez bosszantana,...

Titeket ez bosszantana, nektek is szokott anyós hasonlót mondani?

Figyelt kérdés

Alapból tök jóban vagyunk, de sokszor olyan érzésem van, mintha a kislányunk szerinte csak a férjem családjához tartozna, én pedig csak kihordtam volna.

Mikor megszületett, tiszta apja volt, de azóta mindkettőnkre hasonlít, mindenki más szerint is. Na de anyósom,valamit csinál a gyerek, mindig ez megy: mintha az apádat látnám. Ez még hagyján, nincs is baj vele. De felrenyel a gyerek, azt mondja : hát tiszta mama vagy, úgy felrenyelsz, minden apróság miatt magához hasonlítja, hogy tiszta mama így meg úgy, de még a sogoromhoz meg a nagypapahoz is többször szokta. Én és a családom mintha ebből a szempontból nem is létezne. Megértem, hogy büszke és nagyon szereti az unokáját, de minden talalkozasnal megy ez a tiszta mama vagy....

Férjemmel mondtuk neki, hogy nem kell állandóan hasonlítgatni valakihez, ő ilyen , a mi kettőnk gyereke, ránk hasonlít és kész, dehát teljesen feleslegesen.



2022. nov. 24. 12:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
vihar a biliben
2022. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
vihar a biliben.
2022. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Mar szerencsere nem. Korlatolt a mama, ha nem ert a szep szobol.
2022. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerű asszony a lelkem. Ez csak ennyi.
2022. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Szereti és ennyi bőven elég.

Nyilván azoknak a tulajdonságait ismeri fel benne, akiket közelről ismer.

A te családodban nem tudja, hogy ki nyel félre, vagy ki nem, ki csinál ezt vagy azt. Ezt legfeljebb te tudhatod.

Én eléggé érzékeny vagyok, de ilyesmi nem érint rosszul, sőt, örülök, hogy ennyire azonosul a gyerekkel.

Nincs ebben semmi!

2022. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

"a mi kettőnk gyereke, ránk hasonlít és kész"


ez genetikailag nem egészen így van :D

2022. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
A te családodat nem ismeri így nyilván csak magukhoz tudja hasonlítani. Ha tényleg durván túltolja, az persze lehet idegesítő, de nem tudsz vele mit csinálni.
2022. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdekelne.
2022. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Ostoba vagy kérdező. Jobb lenne, ha varangyot békához hasonlítaná az unokáját?
2022. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Az öregasszony gonosz, a kérdező nem ostoba, sőt még jóhiszemű is
2022. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!