Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm 50 éves anyja egy...

A barátnőm 50 éves anyja egy 29 éves pasival jár,és ennek ellenére nem nézi "jó szemmel" a kapcsolatunkat,mert szerinte idős vagyok a lányához. Mit lehet,ilyen esetben mondani,hogy ne legyen abból veszekedés?

Figyelt kérdés

30 F vagyok

A barátnőm 20L


Igazából csak azért nem zavar engem különösebb mert állig látom azt a " sárkányt" szabad időnket vagy nálam vagy a barátnőmnél töltjük.


Az "anyósommal" eddig havi egyszer futottam össze,de nem is vágyom több találkozásra


Nem engem bánt a kijelentéseivel,hanem a barátnőmet a lányát.


Ő teljesen ki van készülve az anyjától,hogy mit szól bele,ő csak ne beszéljen,ne adjon neki párkeresési tanácsokat.


Szegény barátnőm annak idején úgy "menekült el otthonról".

Az a srác aki jár az anyjával többször is be próbálkozott nála.


Sokszor volt szó róla,hogy hozzám költözik anyagilag is egyszerűbb lenne.


Most ugye egy kétszobás panelt bérel a legjobb barátnőjével.

Ez a jövő kérdése,erőltetni nem akarom.


Szóval ti mit csinálnátok az én helyzetemben?



2021. jún. 16. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Szép család! Gratulálok hozzá!
2021. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Katona Dius ***** válasza:
97%

A lány álljon az anyja elé, és mondja meg, hogy nem kér a párkeresési tanácsaiból. Ha anyuka példáját követné, összejönne egy csecsemővel? Mennyivel lenne jobb? XD

Amúgy anyuka és párja között 21 év van, köztetek csak 10. Ne akarjon beleszólni, pláne ha nem is együtt laknak.

2021. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szegény barátnőm annak idején úgy "menekült el otthonról"."


Mi a bánatnak jár vissza az anyjához ilyen gyakran? Ha te is találkozol anyósoddal havonta egyszer, akkor a barátnőd legalább ilyen gyakorisággal, de inkább gyakrabban találkozik az anyjával, nem?

MINEK???????


Mit tegyél?

Beszéld rá a lányt, hogy költözzön hozzád, de ha nem akar, legalábbis ne menjen unos-untalan házhoz a pofonért (vagyis haza az anyjához).

2021. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom.

Nyilván amikor találkozok az anyjával a megjegyzéseit lenyelem magamban jót röhögök rajta.


Csak,ilyenkor mindig szegény barátnőmet kell csititgatnom,hogy jól van semmi baj hagyjad annyiba.


Olyankor legalább 1 napig mindig duzzog.


Nekem is fura különben a szituáció.

Láttam különben az anyósom pasiját.


Van egy kis bajsza, alapvetően vékony alkat lenne,de nagy kiugró sörhasa van.


Kb.mint Alekosz úgy képzeljétek el,még a testtartása is hasonló.

2021. jún. 16. 11:17
 5/23 A kérdező kommentje:

8-10 naponta legalább egyszer szokott menni hozzá.

Mindig mondja,hogy ez egy tortúra a számára.

2021. jún. 16. 11:18
 6/23 Katona Dius ***** válasza:
100%

Akkor ne menjen!

Majd anyuka megy hozzá, ha hiányzik neki a lánya. Szerintem egy darabig ne is keresse anyukát semmilyen módon.

2021. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt a lánynak kellene megmondani az anyjának, hogy ha nem hagyja ezt abba, akkor nem jön többet. És nem tudom, anyuka tud-e arról, hogy a srác ki akart vele kezdeni.

Ha sarkára áll, abba fogja hagyni, de csak akkor ha következetesen be is tartja amit mond.

Te csak annyit tudsz tenni, hogy mellette vagy, és nem hagyod magad felhúzni ezen.

2021. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Az anyja sem normális, de azzal a 10 év különbséggel ti sem
2021. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A lány nem köteles látogatni a saját anyját, főleg ha sem az anya sem ő nem szorul rá a másikra. Ezt az "illendőséget" engedje el.
2021. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem különösképpen, hogy miért jár oda szinte hetente a lány.

Majd az anyja keresi, ha hiányzik neki és megtanult a saját életével foglalkozni. Engem egyébként ebben az egészben az is rettenetesen érdekelne, hogy az anyuka tudja-e, hogy a barátja bepróbálkozott a lányánál?

2021. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!