Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki nem beszél...

Van itt olyan aki nem beszél anyóssal, apossal? Hogy telik ilyenkor a karácsony?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a párotok persze tartja velük a kapcsolatot, unokák miatt is, de Ti nem vagytok hajlandóak találkozni.

Otthon vagytok amíg a párotok látogat, vagy a rossz viszony ellenére jönnek karácsonykor?


2022. dec. 17. 21:21
 1/9 Metionin ***** válasza:
93%
Jelen. Én általában 25-én elutazom megnézni a szüleimet, 26-án visszajövök. A párom szülei az én szüleimhez közel laknak, a testvére pedig velünk egy városban. Ha anyósék tartják a megszokott karácsonyi banzájukat, akkor 25-én együtt leutazunk, párom leszáll az ő falujukban, én megyek szépen tovább a saját szüleimhez. 26-án reggel pedig átjön hozzánk és este együtt utazunk vissza. Az elmúlt 1 alkalommal mivel azóta gyerek van párom tesójánál, anyósék jöttek hozzájuk, így tavaly én mentem egyedül a szüleimhez, párom meg átment a tesójáékhoz a banzájra. Valószínűleg idén is ez az utóbbi verzió lesz.
2022. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Engem a saját szüleim utálnak mert nem szeretnék gyereket.

Párom felhívja őket, elbeszélgetnek, odaadja a telefont ameddig kellemes ünnepeket kívánok le ordítják a fejem, visszaadom telefont.

Párom meg szokta őket látogatni, hogy ne állítsanak be hozzánk.

Régen azt csinálták, hogy minden előzetes megbeszélés nélkül váratlanul megjelentek és egész végig engem szidtak ameddig itt voltak.

2022. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Gyerek nincs, nem is lesz, így annyiban egyszerűbb, hogy a párom megy, amikor akar, én nem.
2022. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

"Párom meg szokta őket látogatni, hogy ne állítsanak be hozzánk.


Régen azt csinálták, hogy minden előzetes megbeszélés nélkül váratlanul megjelentek és egész végig engem szidtak ameddig itt voltak."


Én azt hittem, mindenkinek a házán, lakásán van ajtó és azon van zár is. Úgy látszik, tévedtem

2022. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Addig verik az ajtót és sopánkodnak amíg valaki rendőrt nem hív és rám parancsol engedjem be őket.
2022. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Szimplán nem emgyünk látogatóba együtt.
2022. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

A húgom van így az anyósával, de náluk a férje sem megy a szüleihez. Anyós nem bírja húgomat, nem engedné be a házba. De persze van önérzete, nem is menne.

Gyerekük nincs.

2022. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

5-ös ez nem igaz.


Ha hívták volna ki valaha ilyen miatt a rendőrt rátok tudhatnád, hogy ő nem parancsol rád, hogy beengedd a lakásodba azt, akit nem akarsz.

De mesének jó, kifogsának meg pláne :D


Kérdező: én nem jártam exemékhez. Úgyis utáltak, csak mert a fiukkal vagyok, minek szívassam magam feleslegesen?

2022. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak így lenne, de sajnos beszélőviszonyban, látszat jóban vagyunk, de sajnos emlékszem mindenre amivel bántottak engem és a saját fiukat és megpróbáltak minket szétválasztani a saját önzőségük miatt.

De a férjem nem akarta velük megszakítani a kapcsolatot én meg nem tudok mit csinálni.

Már gyerekünk is van azért is muszáj, megyünk együtt, jópofizunk aztán haza. Már annyiszor de annyiszor meg kellett volna szakítani velük a kapcsolatot sokkal boldogabbak és szabadabbak lennénk, dehát ez van...

2022. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!