Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kellene ezt megoldani?

Hogyan kellene ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Tudni kell, én egy szolnoki gyerek voltam. Megismertem egy debreceni lányt, nagyon megszerettük egymást, és felmerült hogy költözzünk össze 1 év után... Mivel az anyja nem enegdte, mivel csak 17, én meg 21 vagyok. Így hozzájuk költöztem. A családi állapotot vázolám: Az èdedanya "családfő" aki egyedülálló, 34 éves és van neki 7 gyereke. Egy 18,17,11,8,6,5,3 évesek. Hozzá tenném, semmi megvetèsssel vagy lenèzèssel, de ez a 7 gyermek 5 apától van. Az fő probléma, hogy albèreleti díj gyanánt elkèr tőlem havi 80 ezer forint. A problèmák ott kezdődnek, hogy egy 4 órás állása van, és minden hülyesègre elb@ssza a pénzt, minden hónapban új iphone, új iqos, és a többi/társai. Sajnos barátnőmön és rajtam csattan az ostor, mert nekünk kell a gyerekeket hozni-vinni óvodába/iskolába, nekünk kell itthon főzni/mosni/takarítani. Ebben a hónapban már 40 ezer forinttal tartozik ismét, + gázolaj mert hát az én autóm sem puszira gurul. Az a helyzet, hogy lelkiterroral hat ránk, és ő tartja magát önfeláldozónak, amiért napi 4 órában pizzás dobozt hajtogat, meg mosogat :D Eltűnik napokra, de ha szerencsések vagyunk csak reggeltől estig, nem képes se főzni, sem pedig a ház körüli feladatokat elvègezni. Mondhatni olyan mint egy parazita, elszívja a cigidet, rád száll, megeszi a kajádat, elveszi a pénzed, az autód tönkreteszi, aztán te vagy a hibás.
2023. jan. 22. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Miután a leányzó 18 éves lesz költözzetek hozzád. Lehetőleg minél messzebb egy ilyen mérgező családtól.
2023. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ja, hét gyerek és négy órás munka mellett havonta új ájfon...

Hazudj hihetőbbet.

2023. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk erre, de sajnos párom nem valószínű hogy elég erős lesz hogy itt hagyja a kistesóit/hugikat. Az a para, hogy az anyós lelkiterror formában csap, a legaljasabb módszerekkel. Nem tartozik senkire a pènzügyeim, meg tudom senkinek nem inge más tárcájában bújócskázni. Viszont, én is 280 órát szívtam a gyárban SZJA mentesen 300èrt, 12 órában. Hiába hangzik soknak ez a 300, de csak számolj, 80 az albèrelet, 40 amivel tartizik, még pluszba 50 az autóm törlesztője, meg hát az üzemanyag is 700 forint/littyó. Emelett még èlni kell.
2023. jan. 22. 09:18
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Válaszadó, törlesztőre hozza ki az ilyeneket, meg szeinted mennyi családit meg gyerektartást kap az ilyen?!
2023. jan. 22. 09:19
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem fognak neki havonta újat adni, ne hazudozz már. Sőt, egyet se adnak.
2023. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Amikor kamu történetet talál ki az ember, nagyon kell figyelni rá, hogy hihető legyen. Ez nem az.

Na mindegy, tegyünk úgy, mintha az lenne. Költözz el.

2023. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne keveredj rézbőrűek közé, mert befog téged is a sárgaréz.

Még nem késő, menekülj

2023. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Jótanácskent, ti legyetek értelmesebbek, védekezzetek, ne kövessétek ezt a borzalmas példát. Ha a gyerekek miatt nem akar messzebb költözni, vegyetek ki lakást a városban, de mindenképp külön kell élni az ilyen "szülőtől". Van ismerős, aki szintén igy lebabázott, ott is a nagyobbak szívnak az ő hülyesége miatt, nincs gyerekkoruk sem, mert a többi testvért kell istápolni. Minden jót kívánok és kitartás.
2023. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
21 évesen már nem gimisekkel kéne foglalkozni
2023. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
És mire fel kap így hitelt?
2023. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!