Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyien elfogadóak, azzal a...

Mennyien elfogadóak, azzal a férfival, aki 40 körül az édesanyjával lakik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra. Mert egy ismerős pár, különben jól meglett volna együtt, de ez szakitóok lett náluk. A párja 40 volt.

2023. jan. 26. 09:54
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/203 anonim ***** válasza:
83%

121.

Nem értem miért pontoztak le, mert ugye "van az a pénz", amiért megéri bizonyos típusú nőknek a megalkuvás.

Na, de szerinted a kérdező az értetlenkedésén és a "minden jó úgy ahogy van, a szuper anyukámmal" című zsolozsmán kívül, mégis mit tud villantani?

Pénze tuti nincs, mert az anyja csecsén lóg.

Aki ilyen habitusú, amit itt megmutat (vagy az is lehet kamu és eljátssza), tehát egy ekkora mamlasz, mit tud nyújtani az ágyban? :D Talán jóképű, de ennyi.

2023. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/203 A kérdező kommentje:
Pedig tudok mit adni a nőknek.
2023. febr. 7. 20:05
 133/203 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az látszik. Azért vagy egyedül. Szerintem csak fogadd el, hogy a többség nem ilyen felnőtt életet képzelt el, mint te. Alakulhat úgy, hogy találsz valakit, akinek ez megfelel. Ez a felállás, ideiglenesen elfogadható, ha valóban jól kijönnek egymással a nők körülötted. De még átmenetileg is csak kevés ember választja ezt önként és dalolva. Egyébként azt úgy emlékszem nem írtad le, hogy mennyire volt hosszú ez a kapcsolat, mármint azzal, aki lelépett? Anyukád hogy áll ehhez a dologhoz? Úgy értem valószínűleg jó viszonyban vagytok, talán ezt is megbeszéltétek... Neki is ennyire fontos ez vagy csak neked?
2023. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/203 anonim ***** válasza:
86%
Mit tudsz adni a nőknek?
2023. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/203 anonim ***** válasza:
90%

Akkor keress olyan nőt, akinek az kell, amit adni tudsz.


Keress olyat, aki szintén az anyjával él, akkor mind összeköltözhettek és nincs vita. A két öregasszony ellesz, míg fürdőbe mentek.

2023. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/203 anonim ***** válasza:
87%

Aha és egész pontosan mit is tudsz adni egy nőnek? A gyerekkori szobádat anyuci mellett, ahol még egy jót szexelni se lehet, anélkül hogy ezt ő végig ne hallgatná? Ahol semmi privát szférája nincs az embernek? Ahol, ha épp úgy tartja kedve, nem tud meztelenül végigflangálni a házban fürdés után, mert ott van anyós? Végül is igaz, ki ne vágyna erre… Oh wait, mint láthatjuk a nagy többség a legcsekélyebb mértékben sem vágyik egy nagyra nőtt gyerekre. Ja bocsánat, ne felejtsük el, hogy még fürdőbe is elviszed. Végtére is erre nem képes egy olyan férfi, aki 40 éves kora ellenére nem az anyja hátsójában él vagy mégis?

Nem véletlen szakított veled a szóban forgó nő és nem véletlen vagy most is egyedül. Mamahotel már 30 évesen is irtó gáz, nem hogy 40 évesen.

2023. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/203 anonim ***** válasza:
85%

""Aha és egész pontosan mit is tudsz adni egy nőnek? A gyerekkori szobádat anyuci mellett, ahol még egy jót szexelni se lehet, anélkül hogy ezt ő végig ne hallgatná? ""


Igy igaz!! 😂😂

2023. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/203 anonim ***** válasza:
82%

Ha szeretnétek elérni, hogy elgondolkodjon a kérdező, akkor ne támadjátok ennyire. Én is veletek értek egyet, tobb kommentem 100%-os, de a 121et is en irtam. Van olyan no akinek ez megfelel. A realitas talajan maradva, pl. aki nem, vagy csak nehezen tudja magat fenntartani.


Az is elkepzelheto hogy egyebkent egy abszolut szeretheto valaki es ertekes ember, bele is szerethet siman egy no, csak ugye lehet hogy nem akar majd anmz anyjával élni.


Ha mindenképp otthon akarsz maradni kerdezo, akkor varj a komoly kapcsolattal amig felepited a hazat, az csak elfogadhatobb,mint egy gyerekszoba.


A hozzaszoloknak uzenem, hogy nezzetek utana micsoda lelki utveszto vezet el odaig, hogy valaki 40 evesen így gondolkodjon. Ez csak részben az ő hibaja, de annal inkabb az anyjae. Tudatosan, vagy nem de onallotlanna, erzelmi fuggove teszi az anya a gyereket. Nem hagyja levalni. Nem arrol van szo, hogy a gyerek ne akarna. Ez gyerekkortol folyamatosan apro mozzanatokkal akadalyozva van, amig a gyerek maga is elhiszi, hogy elethosszig az anyjahoz tartozik lelkileg. Egy pszichologus tudna elmondani. Olyan ez mint egy bantalmazo kapcsolat, nehez kilepni, mivel evek ota benne vagy.

2023. febr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/203 A kérdező kommentje:
Attól még jó ember vagyok. Az anyám szerette a páromat. A párom volt akit zavart anyám jelenléte. Nyilván nem a legegészségesebb ha anyám mellettünk van, de betegeskedik, ezt nem írtam.
2023. febr. 8. 08:27
 140/203 A kérdező kommentje:
Itt keményen ekéznek engem a nők, pedig egy normális értékrenddel bíró férfi vagyok.
2023. febr. 8. 10:50
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!