Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyien elfogadóak, azzal a...

Mennyien elfogadóak, azzal a férfival, aki 40 körül az édesanyjával lakik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra. Mert egy ismerős pár, különben jól meglett volna együtt, de ez szakitóok lett náluk. A párja 40 volt.

2023. jan. 26. 09:54
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/203 anonim ***** válasza:
34%

Értem kérdező, hogy anyagilag ez jobban megéri, pláne a jelenlegi gazdasági helyzetben.


Gondolom más lehetőséged anyagilag nincsen?


Talán a lelki oldalát nem tudod a dolgoknak annyira megfogni. Pl. Neked kedves az édesanyád,de másnak akkor is egy idegen. Te szeretheted mert kedves, de másnak pl. teljesen ok nélkül is lehet szimpatikus.


Arra is gondolj, hogy jogilag pl. Ha anyukade a telek, a holgy aki mondjuk szeretne kozos ingatlanban gondolkodni, annak ez nem tetszene. Pl. Mi is a ferjemmel 50-50szazalekban vagyunk tulajdonosok, annyit is tettunk bele. De en nem ereznem otthon magam pl. Hazassag eseten, ahol semmi nem az enyem.A masik ha egy no idovel penzt fordit az ingatlanra az neki kidobott penz, vagy rogziteni kell.


Nagyon megerto not kell talalnod, es olyat aki nagyon nagyon szeret teged, es teged valaszt. Ehhez valami kiemelkedot kell nyujtani. Vagy nagyon jo megjelenesunek, vagy gazdagnak, vagy barmi masban pl. Szex kiemelkedonek kene lenned.

2023. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/203 A kérdező kommentje:
Nem lakok messze, belvarostól kb 45perc
2023. febr. 6. 09:47
 123/203 A kérdező kommentje:
Kocsival hoztam vittem.
2023. febr. 6. 09:48
 124/203 anonim ***** válasza:
81%
A válaszok alapján a kérdező egy teljesen más univerzumban éli kis világát, mint a valaszolók...
2023. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/203 anonim ***** válasza:
9%
Én is a párom anyjával élek és akkor mi van!!!??? Jól ki jövünk nincs semmi gond.Miért ekkora gond ez? Miért ítéltek el ha valaki a szüleivel,anyós,apóssal él??!!
2023. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/203 A kérdező kommentje:
Egy házban két szobaban vagytok vagy hogyan éltek?
2023. febr. 6. 11:05
 127/203 anonim ***** válasza:
22%
Egy házban vagyunk külön,szoba, fürdőszoba.
2023. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/203 A kérdező kommentje:
Mennyire kedveled?
2023. febr. 6. 11:09
 129/203 anonim ***** válasza:
83%
Olvasd el a válaszokat kedves 125 és akkor rájössz! És neked miért akkora gond, ha valaki nem akar ilyen életet?? Más meg nem akar a párja anyjával élni, na és akkor mi van??! Talán bűn, ha valaki vágyik a privát szférára és nem a párja gyerek szobájában akar élni, közvetlen anyuci mellett, hogy még szexelni se tudjanak egy normálisat? El kell fogadni, hogy nagyon sok ember számára gáz és még annál is kiábrándítóbb, ha egy felnőtt 40 éves ember ugyanott tart, mint pl 20 évesen, hogy otthon lakik anyuka szoknyája mellett és nincs is semmi ingerenciája arra, hogy ezen változtasson. Szíve-joga, de mégis milyen alapon van felháborodva, ha más ebből nem kér? Általában semmi jóra nem szokott vezetni, amikor együtt él az ember a párjának a szüleivel, én idáig még csak negatív példát hallottam, az oldal is tele van hasonló esetekkel. Mindenkinek jogában áll eldönteni, hogyan kíván élni, ilyen egyszerű. Ha tetszik, ha nem, de mint itt is látható a nagy többség nem akar egy nagyra nőtt óvodással élni, aki 40 éves kora ellenére sem képes kimászni az anyja hátsójából, ez van.
2023. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/203 anonim ***** válasza:
0%
128. Nekem semmi bajom nincs anyósommal jól kijövünk.
2023. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!