Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyien elfogadóak, azzal a...

Mennyien elfogadóak, azzal a férfival, aki 40 körül az édesanyjával lakik?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra. Mert egy ismerős pár, különben jól meglett volna együtt, de ez szakitóok lett náluk. A párja 40 volt.

2023. jan. 26. 09:54
 151/203 anonim ***** válasza:
85%

Jó, írd le mêg százszor, mi volt a baja az exbarátnődnek, mint elmondtuk, mi ezt értjük.


De mi a konkrét kérdésed?


Ha az, mennyien elfogadóak, akit kb. a nők 0,5 %-a, akinek ez a helyzet azért felelne meg, mert maga sem tud hova menni.


Ennyi. Mit szeretnél még tudn?

2023. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/203 A kérdező kommentje:
Ez volt a másik kifogás, ugye, hogy ha paoucsban át tud menni ott már bajok vannak, és lesznek. Pedig ha főzött volna valamit nekünk is adott volna belőle.
2023. febr. 8. 15:59
 153/203 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: értjük, leírtad már párszor. Mi ezzel a célod? Teljesen egyetértek a barátnőddel és az indokaival.

Köszönöm főzni én is és a férjem is tud, emiatt aztán kizárt, hogy anyós közelébe költöztünk volna!

2023. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/203 A kérdező kommentje:
Amennyiben nem tudsz ertelmesen válaszolni, ne is írj semmit.
2023. febr. 8. 16:07
 155/203 anonim ***** válasza:
94%

Inkább, ha nem tudod elfogadni az ellenvéleményt ne írj kő kérdést. De tényleg, mi nem volt ezen értelmes?

Az itteni válaszolok döntő többsége NEM fogadná el a vázolt helyzetet, ahogy a barátnőd se fogadta el. Ezen valtozatni nem tudsz.

2023. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/203 anonim ***** válasza:
85%

Könyörgöm, ne legyél már ennyire egyszerű...


Hiába magyarázod meg, ez nem egy jó szitu. Értem, neked jó, mert te anyádba vwgy szerelmes és nem sikerüpt leválnod de fogd már fel bszki, hogy NEM akarom anyád főztjét enni és vele menni fürdőbe, NEM akarok vele lakni, megosztani a konyhát meg a telket, MERT FELNŐTT ember vagyok és ez nem normális. Ez max huszonévesen oké.

2023. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/203 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy kettesben mentünk mindenhova, koncertekre, fürdőbe, nem anyámmal.
2023. febr. 8. 16:34
 158/203 anonim ***** válasza:
79%

Ok. Így sem vonzó ez kábé senkinek. Egyéb kérdés?


Hiába dugod a fejed a homokba, nem véletlenül vagy egyedül.

2023. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/203 anonim ***** válasza:
83%

🤣🤣


Ha olyat irunk ami kifejezi hogy EZ GÁZ es nem nem tetszik a noknek !!


Erre jon a "ne irj ha nem tudsz ertelmeset irni". 🤣🤣🤣 Sirok. Qv @ jóó !! :D

2023. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/203 anonim ***** válasza:
77%

Roviden: NEM. Ez Nem kell a noknek.


Es Igen. Igazad van. Ok a gonoszak.


Es Igen! Egyedul maradsz.

2023. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!