Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más sem mer elmenni mosdóba,ha...

Más sem mer elmenni mosdóba,ha pl az anyóséknál van?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy csak egyedi dolog-e ez,vagy más is így van,de nem merek idegen helyen elmenni mosdóba, inkább bepisilok. 27/n
2023. febr. 18. 12:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Én el merek menni. Tervezel rajta változtatni? Ha igen, terápiában szét lehet szálazni honnan ered ez a fajta és ekkora mértékű szorongásod.
2023. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi.
2023. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Furcsa, hogy ilyen gyerekes debil felfogással még egyáltalán életben vagy.
2023. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
27 évesen inkább bepisilsz, minthogy elmenj wc-re? Hát ez elég egyedi. Főleg hogy a pasizás azért megy.
2023. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Gyermekkor - anális korszakban történt trauma.


Gondolom uncsi leszek, de irány a pszichológus.

2023. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Köszi anyu! És azt honnan tudod,hogy van pasim,vagy nincs? Jaaa,hogy figyelsz engem? Ohh egek!Megtalált az ősök szelleme! Musu!
2023. febr. 18. 13:07
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan? Tini lányként a 90-es évekbe én speciel olasz wc-knél voltam így. Ott nem volt semmi csak egy lyuk a padlón, de mindig attól féltem hogy belepottyanok. Ezért nem túráztattam magam csak benzinkutaknál, de közbe vettünk boltba egy liter tejet amit meg is ittam szépen és Olaszországtól egészen a magyar határ utáni első város benzinkútjáig nem is mentem wc-re. Pedig az olasz és a szlovén határnál mehettem volna, míg a vámosok ellenőrzést tartottak, de a szemeim előtt lebegett az a lyuk a padlón wc papír nélkül és inkább hanyagoltam, mert elment a kedvem a wc-zéstől. Aztán ébredés után a magyar város benzinkútjának wc-jébe beszabadultam és kb. 10 percig a wc társaságában voltam, és értékeltem az angol wc áldott tulajdonságait és a wc-papírt. Azóta se tartogatom ha menni kell menni kell! Te meg ezen parázol?


Majd visz a szükség

2023. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Kaptam már el az anyósoméknál olyan fertőzést, amiből alig gyógyultam ki..Az állítólagos tiszta wc után..
2023. febr. 18. 13:12
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Inkább bepisilsz? Anyós utánad meg majd takarít az jobb lesz? És ha ebéd közbe pisilsz be vagy a kedvenc kanapéján? Most kis kedvencként mész, vagy barátnőként?
2023. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%

Minden tévhit ellenére vécéről komoly fertőzést normális használat mellett nem lehet összeszedni. Ha összeszedtél valamit, az azért van, mert b....szol kezet mosni hugyozas előtt, vagy rossz a törlési technika.


De ez mindegy is, 27 évesen még egy kamukérdező se legyen ezen a szellemi szinten. :-)

2023. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!