Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki anyóssal együtt lakott az...

Aki anyóssal együtt lakott az meddig bírta?

Figyelt kérdés
Én is anyóssal fogok lakni de attól félek hogy nem fogom sokáig bírni..
2023. márc. 4. 11:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Attol fugg milyen a kapcsolat mar most koztetek
2023. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát ne menj anyós nyakára, probléma megoldva. Nem muszáj hogy az öreglány szívességet tegyen neked.
2023. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

3 honapot laktunk a ferjemmel naluk, amig felujitas zajlott a lakasunkban.

Siman birtuk, de mi nagyon jol kijovunk anyosekkal. Viszont alkalmazkodast igenyel, az osszes fel reszerol, akkor is, ha jo a kapcsolat. Egyutt lakni kompromisszumos. De ha nem vagytok joban es keptelenek vagytok normalisan kommunikalni, akkor halalra van itelve a dolog.


Ha mar ennek igy indulsz neki, hogy nem tudod mi lesz, hogy lesz.

Akkor ne koltozz oda.

Mi se mentunk volna, ha elore tudjuk, hogy ez gazos lesz.

2023. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

25-ik éve lakunk együtt.

Az első felében mi szorultunk a segítségükre, most már ők a miénkre.

Aki ezzel már az elején tisztában van és megvan a kölcsönös elfogadás és tisztelet, ott normálisan mennek a dolgok.

Ha te ilyen gondolatokkal indulsz neki, ne tegyél "szívességet" anyóséknak, hanem oldd meg a lakhatásotokat másképp!

Hidd el, nekik sokkal nehezebb lenne befogadni egy kvázi idegent és még tartani is a pofát, ha bejön részedről a hibapont, mert személyes sértésnek, az "életetekbe beleszólásnak" fogod tekinteni.

TE ne költözz anyósékhoz, nem neked való!

2023. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Sosem volt különösebb surlódás.
2023. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Inkább az a kérdés, hogy anyósék meddig bírják, hogy nem lesz egy perc nyugalmuk a FELNŐTT gyerekük és a nője miatt, aki lehetőleg még oda is babázik egy párat! Csóri anyósék, ha békességet akarnak, megtűrt személyek lesznek a saját házukban.
2023. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

12 évig.

Muszáj volt.

Első fél év után már kijöttünk..

2023. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Addig bírtam, amíg külön nem költöztünk. Utána már nem kellett bírni.
2023. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

Talán egy évig.

A vége már nehéz volt. A lánya -nejem- csinált valami hülyeséget, azért is én voltam a hibás -pl.: kis hijján ránk gyújtotta a házat, olajat felejtett a tűzön, s egy kancsó vízzel oltotta. Volt "meglepetés".

2023. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
6-os ki mondta hogy megtűrt személyek lesznek a saját házukban? Mi külön lakrészben lennénk de anyósom nem könnyű eset,én tudok alkalmazkodni nem vagyok nagyszájú balhés ember.Természetesen ha úgy alakul hogy elviselhetetlen a helyzet akkor én lépek.
2023. márc. 4. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!