Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy közöljem anyóssal, hogy...

Hogy közöljem anyóssal, hogy külön konyhát szeretnék ( ami lesz is, mivel emeletes házban, sajnos együtt lakunk?

Figyelt kérdés

A férjemmel anyósnál lakunk már 7 éve, már beleuntam a közös konyhába, igy rábeszéltem, hogy az emeleten alakítsunk ki egy kisebb konyhát

Anyósnak tuti nem fog tetszeni, de tényleg nincs egy olyan napunk se,hogy anyós nélkül ebédelhetnénk vagy vacsorázhatnánk


És ráadásul mivel anyóspajti nyugdíjas,ő főz mindig, én meg egyébként sem szeretek más konyhájában úgy ténykedni,hogy folyamatosan ott van anyósom


2018. máj. 31. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

A saját keresetetekből építittetitek meg?

Ízléses lesz?


Innentől kezdve nincs mivel foglalkozni

2018. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
nem tudom hogy amúgy milyen ember az anyósod,tehát azt sem tudom hogy mi lenne a mindenkinek legjobb közlési mód. Amúgy meg én megmondanám,hogy felnőtt emberek vagytok ti is,házasok vagytok és szeretnének saját konyhát,ahol nyugodtan főzhetsz-süthetsz bármikor bármit vagy ahol néhanapján együtt (kettesben!!) vacsorázhattok. ennyi,én ezt mondanám....szerintem meg lehet érteni!
2018. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Én saját lakásra gyúrnék 7év után, nem saját konyhára!
2018. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem anyós is ellenne a házában úgy, hogy a menye nem ott ténykedne. Ha pedig neki nem tetszik, hogy konyhát akarsz építeni a tetőtérbe, akkor illene tiszteletben tartani, mert az ő háza.
2018. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt illik megbeszélni hogy ha az ő házukról van szó.
2018. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Lehetőleg kulturált, emberi stílusban.

5-ös válaszadó, vigyázz! Az, hogy a kérdező azt írja "anyósnál lakunk már 7 éve",az még nem jelenti feltétlenül azt, hogy a ház az anyósé. Mivel csak anyóst ír, ezért nyilván após nincs jelen. Amennyiben a kérdező férjének édesapja elhunyt, akkor könnyen lehet, hogy a férj teljesen vagy részben a ház tulajdonosa, az anyós pedig csak résztulajdonos és/vagy haszonélvező.

2018. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Én 7 év alatt már bediliztem volna konyha nélkül,úgy szeretek főzni. Vannak gyerekeitek? Nekik hol főzted az első pempőket,hol maszatoltak össze mindent? Anyósod konyhájában?
2018. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, a 6-os választ a 4-esnek szántam eredetileg.
2018. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Hiába lesz saját konyha a probléma ott marad,inkább a külön költözést kéne inditani..
2018. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Kit beszéltél rá? Nem világos a dolog, mert anyós akkor nem tud róla... Kié a ház?


Mindenesetre ha jogos a konyha kialakítása, akkor mi a gond? Megmondod, vagy majd kiderül, egy új konyha elég feltűnő... Én 7 napig sem élnék saját konyha nélkül, ha lehet, szeretek főzni, saját étrendem van, alap, hogy a konyhában én vagyok az úr (plusz a párom, de neki megfelel úgy, ahogy kialakítottam, én vagyok az igényesebb). Úgyhogy jogos a saját konyha igénye, de attól még a nem saját házban nem tehetsz akármit...

2018. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!