Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van megoldás?Van nekem egy...

Van megoldás?Van nekem egy kedves ismerösöm , aki egy nárcisztikus ember

Figyelt kérdés
, nem dolgozott max 2évet eddigi életében 63éves. Na már most a férfi dolgozik csak,de a nő elveszi töle a pénzt és nem ad neki belőle , szegény após nem mehet be a konyhába enni,nem mehet be fürödni , így a kisházban van ahol se melegvíz ,se konyha nincs. De anyós golyton szidja ,hogy büdös meg stb. Elvette az autót amivel dolgozni jár ,sőt ha nem tetszik neki valami meg is veri. Na már most após nem tesz semmit ,mert ott van egy sérült gyerek és nem akar neki rosszat. Valahogy a nőt elkellene vitetni egy szanatoriumba. A gyerekem a közelébe nem engedem,mert a 3hónapos kicsit ültetni akarja mert az annyira jó neki ,meg szerinte mindig fáj valamije a kicsinek,plusz adjak neki szalonnás kenyeret...szerintem egy pszichopata, én is mindig szar voltam és vagyok is a szemében mert elvetttem a pici fiát töle.
2023. márc. 7. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Na, proli család 63. epizód.


Ha apósnak nem tetszik a helyzet, ne adja oda a pénzét, ennyi.

2023. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Papucsférj és házisárkány anyós. Van ilyen..
2023. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Após hozzátok költözik és beadja a válópert
2023. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül melyik a nárcisztikus ismerős? Nem értem a kérdést.
2023. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NTBS ***** válasza:
100%
Fogadd be, ha sajnálod.
2023. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%
Jóvan.
2023. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem akar ide költötni. Félti a fiát aki értelmifogyatékos..proli család? Azért mert anyós aberált,azért az egész család proli?
2023. márc. 7. 15:41
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi a kérdés? Neked nem kell tartani a kapcsolatot vele, ha jól értem, a gyereked nem is viszed oda, após meg majd megoldja az életét abból, amit főzött magának.


Tipikus duma ez, hogy nem akarja otthagyni mert a gyerek, mert mit szólnak, mert nem akar rosszat, mert nem akar balhét, általában meg simán egy életképtelen papucs akinek nem fáj eléggé a helyzet. Az ilyeneket nem tudod megmenteni.

2023. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
2023. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Az após is aberrált, ha magától leadja az asszonynak a pénzt, és eltűri, hogy úgy bánjanak vele, mint a kutyával.


Az anyósa szidod, de após ugyanolyan hibás, buta, életre nem való, ez az igazság. Magának köszönheti az egészet.

2023. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!