Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen egy nárcisztikus...

Munkahelyen egy nárcisztikus kollégát kaptam magam mellé. Akinek volt hasonló tapasztalata tudna megoldást mondani arra hogy hogyan tudom kezelni a helyzetet a legjobban?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Mi az a nácisztikus?
2022. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Az egy divatszó a gyakorin, mindenre ráhúzzák, anélkül hogy tudnák mit jelent.
2022. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem biztos, hogy a kollégád narcisztikus. Te diagnosztizaltad, vagy orvos?


Ha re, akkor például milyen tunetekbol vontad le ezt a következtetest?

2022. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
De miket csinál? Zavar munka közben, mert csak mondja a magáét, azt akarja, hogy mindig rá figyelj?
2022. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Az nem narcisztikus vonás 4-es.
2022. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Ja... azt hittem.
2022. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
itt mindenre azt hiszik.
2022. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt ilyen kollégám.

Közvetlen munkatárs volt.Annyira durva volt a feltűnési viszketettsége hogy észre sem vette.Állandóan a főnök s.ggében volt.Akkor is próbált vele beszélgetni és magát előtérbe helyezni mikor úgy különösebb téma vagy történés nem volt.Én a szemében vetélytárs voltam,mert ugyanabban a munkakörben dolgoztunk.Így nagyon durván el akart nyomni.A hátam mögött folyamatosan hazugságokat beszélt rólam,próbált lealacsonyítóan vélekedni a munkámmal kapcsolatban.Csak azért hogy ő jó színben tűnhessen fel, ő legyen a szép okos ügyes.Mivel én régebben dolgoztam ott, így a normálisabb fele az embereknek nem hitte el ezeket a rágalmakat, hisz ismertek.De sajnos voltak olyanok is,akik emiatt máshogy tekintettek rám.

A kollégám sokszor úgy viselkedett a figyelem elérése miatt, mint egy kajla kiskutya, aki pofátlanul küzd a jutalomfalatért.

Viszont velem szemben mindig azt mutatta hogy normális és barátkozik.És szinte biztos vagyok benne hogy tisztában sem volt azzal hogy miket tett és ártott nekem vagy másoknak.Nem hiszem hogy eljutott az agyáig.Mert annyira csak magával volt elfoglalva.Viszont bármire képes volt hogy elérje a célokat, simán átgázolt bárkin.

Én otthagytam a munkahelyet, mert nem sokkal az ő jövetele előtt lett új kisfőnökünk.És a kollégám folyamatosan benyalt neki meg magát fényezte engem meg próbált rossz színben feltüntetni.És az a kisfőnök inkább rá volt vevő.Úgyhogy sok mindenben hátrányt kezdtem el szenvedni annál a cégnél.Így elmentem máshova dolgozni.

2022. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
az sem nárcisztikus utolsó, csak mondom.
2022. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az olyan kollégát jelenti, aki belepusztul, ha nem ő van a társalgás, trécselés középpontjában, és nem hallathatja a hangját?
2022. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!