Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegeznéd az anyósod/apósod ha...

Tegeznéd az anyósod/apósod ha csak 10 évvel idosebb nálad?

Figyelt kérdés

Pl te vagy 30, barátnőd 20, a szülei pedid 40 évesek?


Mi az a korkülönbség ami után mindenképp magáznád őket ha fel nem ajánlják a tegezést?


2023. márc. 19. 00:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
21es. Mondjuk annyiból igaza van, hogy ez az oldal hemzseg a balos libsi proliktól.Ettől függetlenül ha az idősebb letegezi a fiatalabbat független attól, hogy anyós, após vagy idegen, az etikett szerint viszonozni kell a tegeződést mivel ha nem, az a másik megsértésével járhat.Természetesen ez csak felnőttek esetén értendő.Tudatlan prolik persze sokszor elvárják az egyoldalú tegeződést, részükről.
2023. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

22


Én pont azt vettem észre hogy egyre több az oroszimádó szélsőjobbos. De igazából mindegy is, ez a stílus hanyagolható lett volna minden esetben.


Őszinte leszek engem nem érdekel az etikett ilyen esetben. Családtagot nem fogok magázni. Értem hogy régen ez volt a divat de az idők változnak. Nekem ez nagyon idegen és erőltetett. Nincs benne semmi családias. Ha ettől "libsi proli" leszek hát legyen, vállalom.

2023. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
10%
22es.Pont az írtam, hogy a prolik várják el az egyoldalú tegeződést, akiknek fingja sincs az etikettről. Mert vagy mind a két fél magázódjon, vagy tegeződjön, de egyoldalú nem lehet.
2023. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

23


Igazad van, valamit félre olvastam.

2023. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Aposom 40 evvel idosebb nalam, anyosom 34 evvel, eloszor magaztam oket, rogton felajanlottak a tegezest. 3 eve vagyunk egyutt, a mai napig fura oket tegezni.
2023. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem tegezném, csak ha felajánlották, addig még csókolommal köszönnék nekik.🤭
2023. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%
Nekem anyósom akkor engedte a tegezést miután leraktam az érettségit. Azt mondta most már elég érett vagyok ehhez így engedi. Ő 60, én 24,párom 28.
2023. márc. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem világos, hogy ők tegeznek-e téged vagy magáznak. Ha tegeznek, abban benne lehet az is, hogy burkoltan felajánlották a tegeződést. Mondjuk a tiszta ügy, ha meg is mondják kereken.
2023. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!