Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom anyja nagyon durván hanyag, lusta nemtörődöm és én ezen nagyon sokat mérgelődök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve költöztünk össze a párommal, nagyon szeretjük egymást, többek között az otthoni körülmények, többek között az anyja miatt is, mert egyszerűen keregetett tőle állandóan, nem dolgozik rendes munkahelyen és még főzni,takarítani is b@szik.. meg konkrétan mindenre lusta.

Már 10 éve közmunkán van, keres összesen 76 ezret, abból 70 ezer csak cigire megy mivel egy nap egy dobozzal elszív..a férje fizetéséből él szinte, mivel egybe vonják pont ezért is irritalo Nagyon mert az apja éjszakázik, 12 órázik dolgozik,keres rendesen, ő meg csak közmunkán henyél, ott sem csinál semmit, csak ül, kávézik telefonozik végig, na meg néha-néha elsöpröget itt-ott..

Kaja helyett is csak cigit vesz, ott van a kis tesoja is, neki sincs sokszor se kaja se semmi, nem törődik vele se bármi van meg semmivel szinte mindenen csak röhög, állandóan röhög a képe olyan jól érzi magát a koszba, csótányok között a semmit tevésbe és hogy semmit nem kell csinálnia az életbe..

Nagyon ideges vagyok rá mert én ilyet még egyszerűen nem láttam.

Amikor nagyon nagy ritkán “főz” is akkor is csak ilyen legegyszerűbb hülyeségeket hogy pl máj tésztával meg ilyenek..

Amikor történik is valami sose foglalkozik vele csak elvan magába mint egy hülyegyerek.. amikor párom haza ért fáradtan munkából még elvárta hogy ő főzzön az meg csak ott várta a kaját mint egy ötéves meg amikor akkora volt neki a hajtás is a munkahelyen a gyárba.

Egyszerűen csak az érdek meg a potyalesés, amikor megyünk hozzájuk (300 km-re vagyunk) semmi fogadtatás szinte még ő várja hogy mi főzzünk ott.

Egyszer pl mikor mentem fáradtan, párom dolgozott 10-ig én pedig utaztam 9 órát már alig vártam hogy egyek valamit, de mire oda értem este 10-re “még” kész sem volt és még hallottam hogy mondta a kicsinek, hogy “kitalálta hogy most csináljak főtt krumplit munka után…”

Hozzáteszem, hogy reggel 7-től “dolgozott” 11-ig, vagyis 4 óra hosszat és semmit nem csinált ott sem és még ő vágja az ember fejéhez…

Mosogatni sem szokott mert arra is lusta szinte mindent csak elöblít még a poharat is amiből isznak csak egyedül a nagyon zsíros olajas edényeket mossa el de azt sem sűrűn kell mivel nemnagyon főz, egész nap játszik, szókeresőzik mint egy gyerek, Facebookozik, chatel, egyszerűen ez csak egy kis részlet, ennél sokkal durvább csak egyszerűen nincs energiám annyit írni. Nagyon sokat idegeskedek mergelodok rajta hogy ilyen, hogy lehet ilyen “nő” létére, mikor háziasszonynak kellene lenni 3 gyerek, férj mellett legalább ha nem dolgozik rendesen.. amit kap pénzt is csak elcigizi nyugodtan az egészet, napi 3-4-5 kávét iszik…

Szerintetek mit csináljak? Már nagyon irritál és egyszerűen folyamatosan ezen rágódok, de ez így nem mehet tovább.



2023. ápr. 2. 21:31
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, hogy van tartozásuk is a lakáson, amit ahelyett hogy fizetni inkább cigit vesz helyette, múltkor mar csak 100ezer volt, mostmár 150, mert “nem tudják fizetni”..
2023. ápr. 2. 21:32
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
De most mit idegeskedsz rajta, ha 300 km-re laktok tőle?
2023. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azért mert állandóan sajnáltatja magát, sugalmaz meg kéreget..
2023. ápr. 2. 21:37
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Hát csak a költözés lehet megoldás. Bár manapság az nagyon nehéz.
2023. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzájuk. Ilyen egyszerű.
2023. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekelne 300 km-ről.
2023. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell vele foglalkoznod. Gelnőtt ember változni már nem nagyon fog. Amúgy neked semmi közöd ahhoz, hogy hol dolgozik, mennyit keres, mit csinál vagy nem csinál. Ne az ő pénztárcájában turkálj.
2023. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem turkálok, én pont le sz@rnám ha nem kéregetne folyamatosan a páromtól meg nem sajnáltatná nekünk folyamatosan magát mikor ha nem cigizne meg tudnának simán élni..
2023. ápr. 2. 22:14
 9/30 A kérdező kommentje:
Most húsvétkor is megyünk, már előre félek…
2023. ápr. 2. 22:16
 10/30 A kérdező kommentje:

Pont, hogy ő turkál a mienkbe.

Kérdezgeti mennyit keres most, meg mikor álláskeresőin is volt hogy mennyit kap most stb..

2023. ápr. 2. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!