Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok hozzá ha anyósot...

Mit szólnátok hozzá ha anyósotok beszélgetne az ex-szel?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy rendszeres-e, de jellemző, hogy eltéveszti a nevem és múltkor ezzel indokolta.
2023. ápr. 3. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Az attól függ mit beszélgetnek.
2023. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Meg nem tilthatom. Felnőtt emberek, ők is én is. Nyilván nem esik jól, de ha évekig jó kapcsolatban voltak, akkor a mi szakításunk miatt nem törölhetek el a föld színéről mindenféle kontaktust, ami az exhez kötődik. Helyén próbálom kezelni a dolgokat és nem frusztrációként gondolni rá.
2023. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Inkább attól függ hány év kapcsolat után. Ha fél éves kapcsolata volt vele a párodnak, nem érthető, ha 5-10 éves, akkor igen.

Másrészt viszont, ez a tény a te életedet úgy gondolom nem befolyásolja, még ha rólad is beszélgetnek, vagy rühell téged az anyós. Tehát ne agyalj ilyeneken.

2023. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekel, hogy mit csinál az anyósom.
2023. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
hat...engem bantana...de ha az anyosod akkor hazasok vagytok? akkor gondolom tobb mint 2-3 eve vagytok egyutt? akkor azert illene tudnia a nevedet ugy hogy nem teveszti el...hacsak nem szenilis oregasszony mar.
2023. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk beszélget jelenleg is. A múltkori közös vacsorán el is kezdte ecsetelni, hogy mennyire kedvelte az elődömet, mert milyen okos volt, meg jó fej, meg szerette a gyerekeket, mert szép volt az arca, mert jókat lehetett vele beszélgetni...stb. Fél perc után felálltam az asztaltól, felvettem a cipőmet és a kabátomat, lementem a kocsihoz és írtam egy sms-t a páromnak, hogy 20 másodperce van, hogy utánam jöjjön, ha nem, akkor úgy veszem, hogy ő is jobban kedveli az exét. Jött is hamar 🤣. Ez volt 2 hónapja, azóta nem voltam az anyósnál, de nem is leszek soha többé. Após jó fej, vele szívesen találkozom, ha a banya nincs otthon. Párom nem firtatja a dolgot, tudja milyen az anyja. Félre ne értsétek, nem az a bajom, hogy beszél vele, hanem hogy egy álszent nő, aki ilyen alattomos módon célozgat rá, hogy a korábbi barátnőt jobban kedvelte... Azóta üzent, hogy nem úgy értette, de mind tudjuk,hogy de,pont úgy értette 🤮
2023. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Leszarnám. Én nem beszélek anyósommal
2023. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
6#pont ez volt nekem is, itt ki is van téve a falra az ex, elég ijesztő a képen de a szándék az ugyanaz.en az első honapoktol kaptam a célzásokat mennyire útban vagyok neki. Itt is volt,a fiának mondta amikor ott ültem én is tudod az a nagyon szép lány. Amikor vitaztunk mindig boldog volt és izgult remélve hogy szakitunk. Végül úgy lett, megvan az öröme:)
2023. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Ja meg az ecet be is akarta szervezni hogy vissza tudjon menni S fiához. Mert az ex nagyon sikertelen volt és eszébe jutott hátha szenencseje lesz, az nem zavarta őt sem hogy én is vagyok. Anyós támogatta, a fia tanyerja mellé rakosgatta az ex képet amikor ott evett nála. Persze anyós jó ember. Most együtt van anya és fia:)
2023. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

En a mai napig beszelek a volt parom edesanyjaval, nyilvan nem a volt kapcsolatomrol . 5 eve mentunk szet, egy 6 eves kapcsolatrol beszelunk, es egymas szivehez nottunk. De sosem firtatja a volt parom, nyilvan megkerdezem hogy van jol van-e ha epp beszelunk egy par szot, de ezt en az elejen kertem is tole hogy ne ejtsunk kulonosebben szot az exemrol, volt , elmult.


Szoval nem tudom hany eves kapcsolatrol van szo az elododdel illetve az is kerdes hogy van - e gyerek stb.

2023. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!