Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők! Ti mit szólnáto...

Kedves szülők! Ti mit szólnátok ahhoz, hogyha a fiataok telefonon beszélgetne a barátnőjével, ti minden egyes alkalomkor oda mennétek a csukott ajtóhoz, és hallgatóznátok? Mi a véleményetek erről? Ez normális?

Figyelt kérdés

Ez egy általam érintett eset,azért érdeklődöm,kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Én megértem,hogy a szülő aggódik, nem akar rosszat,de vannak azért határok...


Előre is köszönöm!



2015. ápr. 19. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenség. Amúgy csaknem minden gyereknek van mobilja, innentől kezdve értelmetlen is.
2015. ápr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális dolog.


40N

2015. ápr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en anyukám is hasonló termeszet....:-/ a mai napig minden levelemet felbontja, a magán jellegűeket is. Mindent megnéz es elolvas... Van ilyen. Nem hiszem hogy rosszat akar, bár nagyon kellemetlen volt ez mindig is.
2015. ápr. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

# 3

AZ igen :O

2015. ápr. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

3-as, én az első alkalom után küldtem volna el anyámat a halálba.


Amúgy nem normális, de szívasd meg: pl. kezdj el a szexuális életetekről beszélni - persze, valami kitalált humbugot -, vagy ilyesmi. Szerintem nagyon hamar leszokna róla.

2015. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Raszoltam anno, de nem sokat használt. Sztm ugy gondolta hogy egy tininek egyszerűen ne legyen magánélete.

Ma mar felnottem, külön elek de van olyan ami meg odamegy, pl eu pénztár level. Azokat is kinyitja. Mondjuk az nem zavar, nincs benne úgyse semmi.

2015. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is ilyen.

Ha meghallja, hogy beszélek telefonon (akár még anyámmal is), egyből megáll az ajtómban és hallgatja, hogy mit mondok. Ilyenkor általában kérdően ránézek, és megkérdezem, hogy mi szeretne. Vár pár másodpercig, majd elmegy. Vagy csak fogom, és leteszem a telefont, majd visszahívom az illetőt, mikor apám nem hallja. Nem azért, mert bármi titkos dologról van szó, egyszerűen csak baromira bosszant.

A leveleimet is rendszeresen felnyitja. Minden alkalommal megkérem, vagy rászólok, hogy ne csinálja ezt. Rá se sz****ik....

2015. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a barátnőnek, hogy várjon egy pillanatot, és szólj ki, hogy "mit szeretnél, anya? Telefonálok, gyere vissza később ha nem sürgős!"
2015. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az együttélkés hatalmas problémai:)

ki kell kommunikálni

2015. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!