Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós miért ilyen tapintatlan...

Anyós miért ilyen tapintatlan hogy nem kínál meg, miért csak a fiát?

Figyelt kérdés

Ha van valami kaja vagy akármi, akkor nagyon ritkán kínál meg, sokszor van h csak a fiát kérdezi hogy "eszel kisfiam?" vagy "kérsz kisfiam?"

Valahogy nekem ez olyan furi, hogy sokszor kihagy, mert ha nálunk vagyunk az én anyám megkérdezi h "eszel te is XY?"

Ha nálam van valaki akkor vagy megkínálom, vagy nem rakok ki kaját szem elé ha nincs sok. Nekem ez olyan zavarba ejtő hogy leülteti enni a páromat, engem pedig nem kérdez meg. Vagy ha megkérdez akkor már a másik eszik én meg ott ülök. De sokszor volt hogy meg se kérdezett én meg csak néztem az evészetet. Persze ritkán megkínált. Szoval nekem ez a parasztság legalja. Miért ilyen tapintatlan?



2023. ápr. 10. 13:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez már többször előfordult, akkor a férjed miért nem kérdezi meg anyukát, hogy téged miért nem kínál?
2023. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
De akkor szerintem a párod sem különb mint az anyja,ő nyugodtan eszik és közben elviseli azt hogy te meg csak meg sem lettél kinálva. Tehát egy igazi tapló az anyjával együtt.
2023. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, már kerdeztem őt is hogy ez most mi, de választ nem nagyon tud adni rá. Most már nem nagyon fogok oda járni. Inkább.
2023. ápr. 10. 13:29
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

"Köszönöm Anya, elfelezzük a Julival!"


Nagyjából ennyit kellene mondania a pasidnak!

De az is lehet, hogy többször kifejtetted, hogy nem ízlik az anyós főztje

- akár a szemébe, akár a háta mögött és visszajutott hozzá - mert "túl zsíros/túl fűszeres/sós/sótlan/ízetlen, stb.

Mert egyébként így nagyon furcsa a sztori!

2023. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem Tud rà választ adni..?? Igazi gyökér a párod neharagudj. Ez nem férfi.
2023. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Ssszóval a férjed meg csak végignézi, hogy téged meg se kínál, sőt, nyugodtan eszik így?

Anyósod ki nem állhat - a férjed meg semmibe vesz...

Ne hagyd magad így kezelni, kérdező, ennél többet érdemelsz!

2023. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jobban járnàl egy olyan férfival aki meg is becsül téged
2023. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
A pasid legalább akkora paraszt, mint az anyja/anyósod.
2023. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%

Én is ritkán kínálom a menyemet spontán látogatáskor - de mi ezt már megbeszéltük - mert speciális étrendet követ. Ha mondjuk főzök egy körömpörköltet, vagy kelkáposzta főzeléket fasírttal és véletlenül beesnek, akkor csak a fiamat kínálom ebből, mert imádja, a menyemnek meg kifordulna a szájából. Viszont amikor tudom, hogy jönnek, akkor a menyemnek külön főzöm a kedvencét.

Ezt nyilván nem tudnám megcsinálni egy héten 4-5x, mert nem vagyok tőkepénzes, a gyerekektől meg nem szedek pénzt kajára.

2023. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen nincs! Biztos van valami háttérsztori, csak az valahogy kimaradt. Normális esetben ilyenkor valaki már az első eset után nem megy többet.
2023. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!