Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak,ha bármi kérdésb...

Mit csináljak,ha bármi kérdésben nem egyezik anyósommal a vélemény, akkor mindjárt pofákat vág, grimaszol? Látom rajta,hogy nem tetszik neki valami, de kezd elegem lenni,hogy folyton hallgassak.

Figyelt kérdés
Mivel felújítás alatt van a ház,és hogy ne kelljen sokszor több százezer forintot kiadnunk, így van amikor anyós magától feljön segíteni.( 2 utcával lakik lejjebb). A legnagyobb bajom az vele,hogy ahogy esik úgy puffan típus. Az egyik fürdőszobai bútort úgy szerkesztette meg párommal együtt, hogy mire hazaértem, ferdén volt felfúrva a bútor lába, amin áll.És így be is tették a fürdőszobába. Majdnem megütött a guta,amikor megláttam. A fürdőszoba ajtót, szintén ők tették be, és ferde az egész,"de jól van az úgy,nem kellett pénzt kiadni,hogy valaki berakja". Azt mondta az ajtóra,és a bútorra is, jó az úgy,senki sem látja, a párom meg helyeselt rá.Mindent ő akar megvenni helyettem,hogy minél előbb legyenek meg ezek a dolgok, mert hogy én "halogatom" és őt ez idegesíti.. Teljes festésre, berendezésre,stb váró szobák vannak, azokkal akartam valamit kezdeni,a magunk anyagi tempójában, és úgy ahogy mi szeretnénk,de neki a legnagyobb baja,hogy a konyhában legyen függöny. Ha ellenkezek vele,folyton ráncolja a szemöldökét,meg pofákat vág, ami nekem halálom.Na meg az,hogy a párommal mögöttem rendezkednek. Párommal már beszéltem erről,de az anyjának ad igazat,mert az anyós nekünk akar jót,és csak a jó szándéka vezérli.Azon a szinten vagyok, hogy el fogom kérni az összes kulcsot, amivel be tud jönni, csak ebből hatalmas nagy veszekedés lenne a párom,és köztem,hogy hogyan merem én az anyját kitiltani innen.Mit tegyek? Az anyóssal már beszéltem, akkor is pofákat vágott,és azt mondja,hogy nekem a "jó sem jó".
2023. ápr. 22. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz hosszú ez a házasság...
2023. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Itt a pároddal van a fő gond, mert te hiába húzod meg a határokat, ha ő nem. Kérdezd meg a párod, hogy tudja-e, milyen út van jószándékkal kikövezve. Amíg el nem beszélgetsz a pároddal, és még nem győzöd, hogy a ház a kettőtök dolga, ez így marad.
2023. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Le fogok vele ülni és tényleg megbeszélem vele,mert ez így nem állapot. Többször is beszéltünk már erről,de mindig fáradt meg hivatkozik valamire. Hát ma nem fog. Nem bújhat férfi létére örökre az anyja háta mögé.
2023. ápr. 22. 14:46
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem az anyóssal van baj, hanem a pasiddal meg veled. Ha ingyen munkaerőt akarsz az ilyen, és azt is megtanulhatnád, hogy a pasid igénytelen, és nem figyel oda dolgokra. Vagy legyél ott és felügyeld vagy fogadd el, hogy ilyen lesz. Egyáltalán hogy került hozzá kulcs? Tisztázni kéne, hogy az a ti otthonotok, és nem kell senki másnak bejárkálji, csak ha direkt hívjátok.
2023. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
A férjed anyuci pici fka, aki ráadásul igénytelen is. Ferde ajtó és bútorok?! Ezt fogjátok évtizedekig nézni! Illetve dehogy, nem lesztek sokáig együtt. És ne kend anyósra, ő csak tünet.
2023. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%
Anyóst ignorálni a legjobb ilyen helyzetben.
2023. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Már ne haragudj, de ezek a munkafolyamatok, amiket felsoroltál nem női munkák és nem is otthoni barkácsmunka!

Ha minőséget akarsz, akkor hívjatok szakembert!

Gondolom a férjed nem asztalos, ha ennyire ferdén lát és nem tudja használni a vízmértéket.

Akkor meg minek maszekol otthon?

Értem én, hogy spórolni akartok, de nem ezen kellene, mert a végén többe fog kerülni a kár helyreállítása, mintha rögtön szakember segítségét kértétek volna.

Szóval itt most nem anyósodat kellene szapulni, ő nem tehet róla, hogy nem ez a szakmája. Te viszont tehetsz róla, hogy oda hívtátok segíteni, holott tudod nem ért hozzá. A függöny választàshoz viszont elképzélhető, hogy lenne ízlése. Ja, hogy az màr nem az ő feladata?

A férjed valóban egy papucs. De nem azért, ahogy az anyjához viszonyul, hanem, mert megtűr téged maga mellett.

2023. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kár volt a kérdést kiírni.Sok rosszindulatú ember..de hát már megtapasztaltam. Két napja olvasgatom a kérdéseket az oldalon,és nem találom semmi értelmét annak,hogy bármit kiírjon bárki is.Itt mindenki remekül tud pálcát törni a másik feje fölött, aztán azon sír,hogy le lett pontozva. Ilyenek a Magyarok!No segítőkészség, no szívbeli segítségnyújtás..ennyit erről.
2023. ápr. 22. 15:34
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Bah, megint valaki akinek fáj tükörbe nézni.
2023. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Pálcát törni a másik feje fölött? Mert te nem azt csinálod kedves kérdező?

Szapulod az anyósodat meg a férjedet is...

Kicsit nézz már magadba!

2023. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!