Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós keze van a dologban,...

Anyós keze van a dologban, vagy a párom hódol be az anyjának?

Figyelt kérdés
Míg meg sem született kb havonta találkoztunk velük, nagyon maximum 2 hetente 1x. Amióta unoka van, állandóan kapom a páromtól, hogy az anyja îgy meg úgy. Tehát az anyja rágja a fülét, fúr hátulról, hogy ő unokázni akar. A legjobb az, hogy a férjem egy vadállat. Undorító stílusban beszél velem, vitatkozik a gyerek mellett, már újszülött korától kezdve. Akkor ki lényegében ki akarták túrni a családomat, nekik alig jutott baba idő, míg az ő családtagjai szinte melegváltásban jöttek, véletlen sem egyszerre mindenki, hogy pihenni lehessen. Utána ebből elegem lett, teljesen elfáradtam. Azóta visszatértünk a régi havi rendszerhez, ami nem tetszik anyósomnak. Szerintem fúrja a fiát, ellenem hangolja. Már egy jó szó sincs köztünk. Ha elvisszük utána is csak a vita van pár nap múlva. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Egyedül végképp nem akarom elengedni oda a gyereket. Még a kinti kutyák is bejárhatnak, a benti kutya ide oda sza.rik, nem a kutyapelenkára. Nem akarom a kúszó gyereket elengedni. Páromtól kezdek elhidegülni a veszekedések miatt, sajnos neki az sem tetszik ha az én családommal beszélek, ebbe is bele tud kötni, és akkor megy veszekedés. Úgy érzem kezd gallyra menni a kapcsolat. Ha így folytatja, jövőhéten kénytelen leszek elköltözni. Minden napom stresszes, most pedig már reggel sem bírt magával. Ezt így nem folytathatom. Anyós fúr ,vagy a párom akarja lekenyerezni az anyját hogy basz.ogat?

2023. máj. 10. 08:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog eddig se tette. Sokadszorra ír már kérdést, és mindig az anyóst szidja.
2023. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb az, hogy a férjem egy vadállat - öhm, csak én nem értem, miért kellett szülni egy ilyen embernek?


2. te ÁLLANDÓAN az anyóst szidod, holott itt ő a legkisebb probléma, már bocs :D

2023. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell gyereket szülni egy állatnak?

Ne mondd már, hogy a szülés előtt nem volt az!

2023. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok elitélő választ fogsz kapni, ha kamu ha nem a kérdés, ez nagy hiba volt már csak egy új környezettel tudod helyre hozni a magatok baját mert már a gyereket is nézned kell. Keress állást mellette vagy valami más lehetőséget. Feltudsz állni belőle még ha nagyon nehéznek is tűnik. Ne legyél buta egy társ nem ilyen már a szavakból sem, először csúnya személyeskedő szavak utána a tetlegesség. Ne várj addig!
2023. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az alap gond nem az anyós.
2023. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Minek szűltél a vadállat férjednek?
2023. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig nem az anyós a hibás, ahogy leírták előttem.Semmi köze hozzá, hogy nektek rossz a kapcsolatotok.Az csak rajtatok múlik.
2023. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Kutyapelenka? Az meg mi? A kutyának a kertben a helye, és ha elvégezte a dolgát, akkor összeszedjük utána. Ezt a házasságot meg sem kellett volna ejteni, nem vagytok egymáshoz valók, te is elég nehéz eset lehetsz, ne is haragudj. Ha valaki ennyire félti a gyerekét a nagyszülőktől, az nem helyes. Próbálj emberi hangnemben beszélgetni az anyósoddal, ha a párod veszekszik, te ne vedd fel a kesztyűt, maradjál higgadt, normális hangnemben beszélj vele, de úgy érzékelem, ez neked sem megy.
2023. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Azt hiszem, veled van itt a legnagyobb baj, ne is haragudjál, te vagy az, aki nem tudja elfogadni, hogy amikor a gyerek a nagyszüleinél van, akkor azok a szabályok érvényesek, amik ott vannak. Amikor otthon van, akkor meg a te szabályaid. De azon a kutyapelenkán jót nevettem. A kutyának a lakásban nem szabad sehova sem piszkítania, meg kell tanulnia, hogy csak lakáson kívül lehet.
2023. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek mentél férjhez egy olyan emberhez, akivel ennyire más a nézőpontotok a kérdésekről.
2023. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!