Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok, hogy fogja...

Mit gondoltok, hogy fogja befolyásolni a későbbiekben a párommal kapcsolatomat, hogy őt elhanyagolta az édesanyja gyermekkorában?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy azt mesélte nekem, hogy a ő családban mindig egy kívülállónak érezte, mivel az édesanyjának lett egy férje (aki az ő nevelőapja, apának szólítja) és született az új házasságból két lány, akik az ő húgai (féltestvérei). Az édesanyja őket elvileg mindig jobban szerette, az egyik nagyon jó sportoló, külföldön jár egyetemre (sztem ez vmi ösztöndíj lehet, mert ennyire nem gazdagok, hogy finanszírozzák), mint a páromat. Sőt, őt elvileg "kirakta" otthonról őt az édesanyja, és a nagymamájával élt, amíg meg nem halt a mama nem régen.


Kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt, ez még nem sok idő, nem találkoztunk egymás szüleivel még (párom hamarosan fog az én anyukámmal elvileg), de úgy vettem észre, a párom rohan az anyukája után, egy csomószor elmegy hozzá meg együtt mennek a rokonokhoz. Nekem ezzel egyelőre nincs bajom, de félek, hogy a későbbiekben is ez lesz, hogy én le leszek sajnálva és ő meg rohan utánuk? Az anyukája elvileg most nyitottabb már felé. Az én lakásomban fogunk lakni, azt mondta az anyja nem fog csak úgy odajárkálni, mert ettől is félek. Nyilván párommal már felmerült ez a téma, azt mondta, nem aggódjak ez miatt.


2023. jún. 13. 18:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy nekem nem kell "anyuci pici fia pasi", mert az exem méh 40 felett is anyját tartotta előbbre mint engem (nagy volt a különbség, még én sem vagyok 30 sem). De a mostani párom ezt szabályosan sértésnek veszi ezt a feltételezést, mert hogy az anyja biztos nem fog utánunk rohangálni, mert nem ilyen.
2023. jún. 13. 18:44
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem menj el pszichológushoz, hogy kiderüljön, miért választasz sorban egymás után mamapicifia pasikat. A mostani pasid kiskutyaként fog loholni anyucika után, az pedig gátlástalanul ki fogja ezt használni, főleg, hogy az elkényeztetett kislányok nem fognak folyton vele törődni. Persze, hogy megsértődik a pasid, pedig ez az igazság. Szánalmasnak tartom az ilyen embereket, rohan az után aki leszarja. De ettől még rengeteg ilyen van.
2023. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem ertem, hogy miert lenne anyuci pici fia, csak azert, mert gyakran atugrik az anyjahoz. Az meg, hogy a rokonokat egyutt latogatjsk miert baj? Most menjenek kulon, ket kocsival? :D

Attol, mert valaki SZERETI a csaladjat meg tartja a kapcsolatot, meg nem lesz anyuci pici fia. Mondom ezt nokent ugy, hogy engem pl az en csaladom hidegen hagy, akar hetekig is elvagyok ugy, hogy anyammal egy szot sem valtok.

2023. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne próbáld a saját, előző kapcsolatból szerzett rossz tapasztalataidat kivetíteni előre a párodra.

Még nem is találkoztál az anyukájával, de már előre fújsz rá, mint valami dühös macska.

2023. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakorisággal "rohan" az anyja után?
2023. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos jellemző, hogy az elhanyagolt gyermek felnőtten is teper az anyja szeretetéért
2023. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Te vagy a nő, fogadjunk.
2023. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szeretethiányos volt.
2023. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy neked lenne érdemes egy szakértőt keresni. Attól félsz, hogy milyen lesz a pároddal a kapcsolatod. Tehát te sem tengsz az önbizalomban, önismeretben, nem tudod kezelni a helyzetet, hiszen akkor nem is lenne kérdésed.
2023. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked lenne szükséged terápiára, mert egyelőre olyasmiket vetítesz ki a jelenlegi párodra, ami tök valótlanság.

Ne az exedből indulj ki, és ne ruházd fel a mostani barátodat negatív tulajdonságokkal, csak mert az exed által okozott sérelmeket máig nem tudtad elengedni.


Tkp amíg ez nem megy, és hasonlítgatsz, meg párhuzamot vonsz, nem is kellene neked új kapcsolat, mert a régit NEM zártad le lelkiekben.


Engem az exem bántalmazott, mégsem úgy álltam a mostani páromhoz, hogy tuti erőszakosodni kezd velem, amikor épp "rossz napja van". Így nem lehet kapcsolatot kialakítani egy másik emberrel.

2023. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!