Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Feleségemmel elvaltunk Valas...

Gass 22 kérdése:

Feleségemmel elvaltunk Valas előtt tudtam meg,hogy az apja gyermekkorában molesztalta. Volt nejem es nővére is elmondta nekem de nem hajlandóak jogi úton nyilatkozni szeretném a gyermekemtöl távol tartani a nagyapját, jogi keretekkel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#nagyszülő #nagypapa #Karos nagyszulo #Családon belüli abozus
2023. jan. 7. 18:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Ki neveli a gyereket, ki a gondviselő?
2023. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%

Semmit nem tudsz tenni jogilag. A volt feleségeddel kell beszélni, hogy ne vigye oda a gyereket. Csak akkor lehetne tőle távol tartani jogilag, ha elítélnék gyermekbántalmazás/molesztálás miatt.

A volt feleséged hazaköltözik az apjához?

2023. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
4%
Ha a saját anyjának nincs ezzel problémája, neked ne legyen.
2023. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Megmondod a vén vérfertőző pedofilnak, hogy tudod, hogy molesztálta a gyerekeit, ezért nem akarod a gyerekeid közelében látni és ha ezt nem fogadja el tőle, akkor feljelentést teszel ellene a gyámhatóságon!

A rendőrségen utólag, más nevében nem tudsz feljelenteni.

2023. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
A nagyapát kellene jól megerőszakolni.
2023. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
vannak erre special emberek ,meglátogatják ketten nagypapát és elmondják neki a lehetőségeket, ha megismerik a sztorit lehet nem is kérnek túl sokat
2023. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
#6 ez a legjobb ötlet. Be kéne veretni a képét. Én megkötöztetném és feldugnék a seggébe egy botot
2023. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Te semmit nem tehetsz jogilag így.
2023. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

De mi a gond? A gyerek anyja hagyja, hogy a nagypapa a gyerek közelében legyen vagy kettesben hagyja őket??

Mert ha nem, akkor nem értem minek kéne jogilag csinálni bármit is, hiszen nem fordulhat elő molesztálás.

Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy egy korábban molesztált ember odaengedje a saját gyerekét a molesztálóhoz...

2023. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Én simán megyverném az öreget és a tudtára adnám miért kapja. Nagyanyónak is beolvasnék, hogy ez megtörténhetett
2023. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!