Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl apósom látogat...

Én reagálom túl apósom látogatását, vagy tényleg gázos?

Figyelt kérdés
Apósom, kb 200km-e él tőlünk, baromi ritkán beszél vele a feleségem, évente kb 2x, még ritkábban látjuk. Soha nem segitett kb semmiben, egy darab karácsonyi, szülinapi ajándékot sem kaptam tőle soha, de a feleségemre se emlékszem, hogy kapott-e volna tőle valaha, valamit. Az esküvőnkön kaptunk kb egy 10est tőle. A feleségem meghivta hozzánk hétvégére. Egyetlen fillér nélkül 1 pólóval jött, kb, mint egy csöves. A lányát nem látta, már vagy 1 éve, de egy nyomorult virágot, vagy valamit nem tudott hozni neki. Nem vártam tőle milliókat vagy bármit, csak, legalább, hogy mutassa már ki, hogy fontosak vagyunk. Semmi. Egy fillért nem költött a hétvégén, viszont kb kiette a hűtőnket. Baromira bepipultam és felkaptam a vizet rá. Ezért sem forszirozom vele a kapcsolattartást, mindig is ilyen volt, amióta ismerem. A feleségem szerint túlreagálom, pedig próbáltam nagyon visszafogni magam, hogy ne küldjem a fenébe.

2023. jún. 18. 16:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy tényleg csöves?
2023. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem írtad, van-e egyáltalán miből adnia.

Ha meg valakit meghívsz, pofátlanság azt számolni, mennyit eszik. Elég anyagias vagy. A feleséged dolga, hogy akarja vele tartani a kapcsolatot, nem a tied. Te mennyi ajándékot adtál neki? Mert azt sérelmezed, hogy ő nem adott neked.

2023. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túlreagálod
2023. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Én nem azért szoktam vendégeket hívni, hogy kapjunk tőlük valamit.
2023. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Elvileg dolgozik valahol, meg valami ház pincéjében bérel egy garzont, ahová persze minket még sosem hivott meg, de még egy ebédre, vagy sörre, vagy bármire sem.


De, ha még csöves is lenne, akkor is viszek legalább egy darab gazt a lányomnak, akit évente 1x látok.

2023. jún. 18. 16:45
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

A feleségednek ez nem baj, akkor neked miért? És megint csak azt számolod, mi mindenre nem hívott meg.

De te ugye teljesen más vagy. Te mikor adtál utoljára virágot a feleségednek?

2023. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ad1, nem én hivtam

Ad2, nem vártam tőle semmit, de, azt sem, hogy egész hétvégéjét megcsináljuk és etessük-itassuk, úgy, hogy előtte kb leszrja a lányát.

2023. jún. 18. 16:46
 8/29 A kérdező kommentje:
6, múlt hónapban.
2023. jún. 18. 16:46
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Most ennek a kérdésnek is mi értelme?

Mi honnan a búbánatból tudjuk, hogy apósodnak milyen az anyagi háttere? Még te sem tudod szerintem, nem hogy mi...

Ha azt mondjuk gázos, mi változik?

Ottvolt, hazament, ennyi.

2évente 1x csak kibírod

2023. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ha, keresne minket, heti, havi rendszerességgel és érdeklődne, akkor nem bsztm volna fel magam ennyire, de évente 2x, ha beszél vele a feleségem, én még annyira sem.
2023. jún. 18. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!