Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 vagyok, a szüleim elváltak,...

19 vagyok, a szüleim elváltak, anyám megismerkedett egy társkeresőn egy csávóval, semmit nem tudok róla, hogyan tudnám leinformálni hogy nem valami bűnöző gázos fickó-e?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
regisztrálj te is a tárkeresőre álnéven és kezdj el vele ismerkedni... :) de azért nem mindenki bűnöző aki így ismerkedik... én is chat-en ismertem meg a férjem...
2013. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Az anyád felnőtt ember. Mi a fenét akarsz te ellenőrizni?
2013. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Anyád helyében ha a 19 éves gyerekem elkezdene nyomozni az esetleges partnerem után, akkorszedhetné is a cuccait és mehetne, ahová akar.


Neked semmi közöd anyád magánéletéhez, ez kizárólag a tartozik.

2013. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Én a kérdezővel értek egyet. Igenis van köze hozzá, akárhogy is nézzük, csak befolyással vannak egymás életére. Nem mellesleg én se örülnék, ha anyum egyedüllétében összeállna valami jött-menttel.

18/L

2013. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
1-es vagyok... és most kicsit megvédem a kérdezőt... sajnos nagyon sok rosszat hallani az ilyen ismerkedésekről... másnak adják ki magukat mint valójában akik... (chat-es múltamban is sok ilyen emberrel találkoztam...) gondolom ezt szeretné kideríteni nem veri-e át anyukáját... mert félti!!! ha tévedek és maga a tény zavar hogy anyukád ismerkedik akkor egyetértek az előttem szólókkal... anyukád felnőtt ember... viszont igazából akkor fog kiderülni ki is ő ha találkoznak... és bízz anyukádban, hogy nem dől be mindenkinek... annyit tehetsz hogy felhívod anyukád figyelmét az esetleges átverésekre... de biztosítod afelől hogy csak félted, nem maga a kapcsolat ellen tiltakozol...
2013. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Neked nem is kell tudnod róla semmit, majd csak akkor, ha anyád úgy dönt, hogy bemutatja neked.
2013. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

ha megnézitek a Kaméleon c. filmet, akkor meg fogjátok érteni a kérdezőt.

szerintem ne a fickónál a kezdd a dolgot, azzal nem leszel előrébb ha tudod, h nem tiszta életű ember, hiszen ha ezzel nyitsz, anyud nem biztos, h hinni fog neked.

inkább készítsd fel arra, hogy sajnos vannak rossz szándékú emberek is, a neten könnyű játszani a mézesmázosat, ne higgyen el mindent, ne vegye készpénznek a fickó szavait.


megértelek, nekem anyum most ismerkedik az internettel, 50 éves, ő még nem ebben nőtt fel, és sajnos sok spam-et bevesz, elhisz, aztán én magyarázom neki h merre van a hányméter. néha cuki, de néha aggasztó.

kicsit olyan érzés, mintha a cybervilágban én lennék az ő anyukája, és meg kell óvnom a rá leselkedő veszélyektől, mint ahogy ő megóvott engem anno a valódi világ veszélyeitől :)

2013. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2013. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És akkor mivan ha felnőtt ember, nem tudhatja mi vár rá egy ismeretlentől akár gyerek akár felnőtt ez nem kor kérdése.


A net meg tipikusan egy gáz hely, közös ismerőstől leinformálhatatlan emberek vadászterülete rengeteg problémás alaktól nyüzsögve, akik élőben valamiért nem tudnak nőt találni és sokszor nem azért mert visszahúzódó rendes emberek, hanem azért mert probléma van velük, bűnözők, vagy hasonló, amit jobb az elején megtudni, mint megvárni, amíg megjelenik a probléma.

2013. nov. 8. 01:00
 10/16 A kérdező kommentje:
De most nem én nekem kéne magyarázkodnom, hanem nektek válaszolni a kérdésre.
2013. nov. 8. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!