Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gázos anyagilag. Működőképes...

Gázos anyagilag. Működőképes lehet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt.Pont azóta van rossz anyagi körülmények között a pasi(nem kamuzik,ez tényleg így van).Tehát ez idő alatt szinte sehova nem tudtunk elmenni,se egy apró meglepetés,szinte semmi.Ilyen kapcsolatom még nem volt,mivel volt olyan nagy szerelmem,akinek nem sok pénze volt,de nagyon kis ötletesen oldott meg mindent,maradandó élményeket okozott még így is.Én eddig meg tudtam oldani a saját dolgaimat,eddig nem néztem a pénzügyi részt,de most kezd elegem lenni.Nem laktunk együtt,de sokszor átjött hozzám,nem egy személyre vettem kaját vagy bármit,hanem többet,mert nem sajnáltam.Olyan helyzet adódott,hogy 50km-rel arrébb kellett költöznöm,ami úgy gondolom pite távolság.Arra nincs pénze hogy eljöjjön hozzám,telefonon is max. 1-2 sms-t tud írni,eddig én hívtam.Eddig vártam,hátha össze tudja szedni magát,mert amúgy talpraesett,de meddig érdemes várni,vagy egyáltalán van-e értelme ? Ő tűnik erősebbnek,de mégse az,hiszen már nagyon sokat segítettem neki,de nem arra vágyok hogy egy férfit istápoljak.Ti mit tennétek ? Szeretem,szexuális téren minden okés,de ez miatt semmi közös élményünk nincs,így nem lehet élni.Hozzáteszem egész életében megoldotta a pénzügyi dolgait,legalábbis ahogy ő elmondta,ahogy én láttam,de ezzel nem vagyok előrébb. Ő 47 éves,én 34.
2013. ápr. 26. 21:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Párom munkanélküli volt, mikor megismertem. Sosem vártam el, hogy meghívjon vagy ilyesmi, bár mégis volt rá példa. Ezt csak azért írom le, hogy világosan látszódjon: én nem a pénzt keresem egy férfiban.


Mégis azt gondolom, aki lassan 50 éves korára a nagy nullán van, az azért okkal lehet. Az élmények pedig nem feltétlenül pénzfüggők...

2013. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

te jó ég..

azért 50 évesen illenék már valamit felmutatni

34 évesen nehogy elcsezd már a fiatalságodat egy ilyen emberre..a korkülönbségről nem is beszélve.....

2013. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy gondolom,hogy az élmények nem kerülnek pénzbe,és pont ez bosszant,hogy még azt se láttam rajta eddig,hogy kitaláljon bármit is,ami az ő ötlete,és történjen valami.Nő létemre volt pár dolog amit kieszeltem,megcsináltuk,de ne forduljanak meg a szerepek,akármi is van.
2013. ápr. 26. 22:01
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es : igen,ezen is gondolkozom,hogy még talán pont abban a korban vagyok,hogy normális kapcsolatot tudjak találni,ahogy múlnak az évek,egyre nehezebb lesz.És itt nem a gyerekvállalásra gondolok,mert nem akarok,hanem úgy cakkon-pakk.
2013. ápr. 26. 22:05
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

nem pazarolnám az időmet egy ilyen pasira. nem, nem a pénz hiánya a zavaró, de ennyi idősen már sokat elmond valakiről, ha még nem ért el semmi maradandót az életben.


volt már feljebb is, és lecsúszott onnan, vagy soha nem volt sehol, mindig csak a csóróság? mert ha utóbbi, akkor nem hiszem, h a közös jövőt kéne tervezgetni.

2013. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Az én exem is ilyen volt. Mikor összejöttünk, nem volt munkája. Hozzánk költözött, meleg volt, enni kapott. Majd mikor elkezdett dolgozni, jöttek a rokonai és lehúzták, a maradékot szépen elitta. Csúnya történet, de amikor tudok /tudtam/ adni, szeretett, ahogy jobban ment a szekere, jöttek a rokonai, a barátok, na meg persze inni kellett. És arcolni. Nélkülem éhen halt volna, de most, h nagyon jól keres, minden vagyok, csak jó nem.

Én a helyedben nem várnék tovább. 2 év alatt sose kaptam semmit, egy ünnepre sem.

És bár sz@r a helyzet munka terén, de azért ennyire ne legyen már lehetetlen a párod!

2013. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem ertem 34 evesen mit csinalsz egy kozel 50 eves ember mellett? Gondolj bele, 10 ev mulva mi lesz? Te meg sokmindenre vagyni fogsz amit egy oregember nem tud megadni! Hova vezet igy ez a kapcsolat? Valoszinuleg sehova... Akkor meg minek kellett egyatalan elkezdeni? Mennyi no elpazarolja magat....
2013. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5: saját lakása van,de a rezsit nem tudja összekaparni rá.Teljesen úgy néz ki a történet,hogy pont a megismerkedésünkkor merült le anyagilag.Oké,van ilyen,de én csak azt nézem,amióta ismerem,nem érdekel hogy élt előtte.Itt vagyok egyedül ráadásul az új lakóhelyemen,ma megcsörgetett,visszahívtam.2perc után levágta a telefont,mert azt mertem mondani,hogy mióta itt vagyok,úgy tűnik hogy ha én nem hívok fel senkit,akkor engem se keres senki.És ezzel nem mondtam nagyot,mert így is van.
2013. ápr. 26. 22:19
 9/27 A kérdező kommentje:
6: igazad van.
2013. ápr. 26. 22:20
 10/27 A kérdező kommentje:
7: max.40-nek néz ki a sportbeli teljesítménye miatt,ezért nem is fordult meg a fejemben a korkülönbség,csak persze az a bökkenő,hogy nála is bármikor beüthet majd valami súlyos dolog,ami persze nem korfüggő,mert én is meghalhatok 2év múlva,de ez is benne van az emberben.Közösen elkezdünk valamit például,én meg ott maradok a habokban egyedül,esetleg még gázosabb helyzetben,tény és való.
2013. ápr. 26. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!