Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért engem okolnak mindenért...

Miért engem okolnak mindenért az anyósomék?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal.

Nemrég nagyon beteg volt, napokra kidőlt.Elösször is az nem tetszett anyósomnak,hogy bemegyek dolgozni és nem maradok otthon a páromat "gondozni".Mire hazaértem munkából,már kéretlenül megjelentek nálunk,hogy hoztak neki enni,mert amit én főztem az nem jó. Majd jött az ötlet,hogy ők hazaviszik magukhoz a páromat,mert ők jobban figyelnek rá mint én. Könyörgöm 24 évesek vagyunk, 3 éve élünk együtt,nyilván kiakadtam,meg a párom is, hogy ezt mégis hogyan gondolják. Sajnos a páromat nagyon befolyásolja az anyukája, és mai napig kb 5 évesként kezeli.Aztán jött a kövezkező csapás, a páromnak volt egy autóbalesete munkába menet, amiből az lett kihozva,hogyha nem költöztünk volna miattam ennyire messze a párom munkahelyétől (26 km, hűha) akkor nem történt volna ez meg. Szóval mindenért én vagyok a hibás ami a párommal történik,szerintük. Engem is hülyének néznek, degradálónak érzem ezt a viselkedést miszerint én nem tudok gondoskodni a páromról és mai napig magához kötné az anyósom.

Ti mit tennétek? A Páromat nagyon szeretem,viszont nagyon introvertált,konfliktuskerülő ember vagyok és nagyon bánt,hogy anyósomék így viselkednek velem.



2023. júl. 10. 15:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
Vihar a biliben. A párod szülei még nem voltak képesek elszakadni a kisfiuktól. Ez persze lassú folyamat, a párodnak kissé le kellene csillapítania az anyját, neked meg nem kell a semmiből problémát csinálnod.
2023. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

🤷 Én biztosan elküldtem volna anyós jelöltet nyaralni. De ez én vagyok.


Párodnak kellene lemeccselnie ezt szüleivel. De gyanítom a tökei nem nöttek ki rendesen..

2023. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért téged okolnak mert hagyja a párod. Kicsit rá is tesz az áldozati szerepre.

Gondolom a párod nem áll ki melletted. Hiába szereted ha ő az anyját jobban. Engedd el anyuci fiát kár vele vesződni.

2023. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

"Sajnos a páromat nagyon befolyásolja az anyukája, és mai napig kb 5 évesként kezeli."


A frásznak kellenek nektek ilyen férfiak!

Keress olyat, aki már levált a szüleiről és kész.


Ahány nő itt a gyakorin panaszkodik a házasságára ill. párja szüleire, legalább kétharmaduknál ugyanez a bajok gyökere.

Könyörgöm: minek kell nektek ilyen férfi????

2023. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1.valóban nem tud elszakadni tőlük, de mivel nekem soha nem volt szoros kapcsolatom a szüleimmel így nálam kimaradt ez a elszakadásos dolog. És nem tudom,hogy ez neki milyen,nem akarom ráeröltetni sem, de a szülei sem könnyítik meg ezt. És igen valószínüleg,mivel az én szüleim nem szólnak bele semmibe és nem is próbálnának meg irányítani ezért "csinálok a semmiből problémát" mert számomra ez szokatlan.

2.Sajnos nem igazán tudok onfrontálódni és a páromat sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal,hogy "két tűz között legyen az anyja és köztem", Beszélgetni már elbeszélgetett velük,de nem igazán vették komolyan, gyerekként kezelik,akinek szerintük nincs önálló gondolata, azt gondolják amiket mondott nekik azt én adtam a szájába,pedig igazán hagytam,hogy ő maga jöjjön rá,hogy mi is a dolga ilyenkor.

2023. júl. 10. 16:39
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig így hosszu távon Te fogsz szívni.
2023. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellett volna helyretenni a szüleit, illetve már le kellett volna szakadnia a róluk. Neked meg egy felnőtt embert kellett volna választanod.
2023. júl. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
99%
Párod a mama kicsi fia. Megszoksz vagy megszöksz.
2023. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
99%
Itt annyi a baj, hogy becsapod magad. Lásd a valóságot inkább. Fogadd el, hogy a párod jobban fél a szüleitől mint amennyire szeret téged. Te is tudod, ha választania kellene, hogy kivel zárja le a kapcsolatát, te lennél az és nem a szülei. Ha ezt beismered magadnak, nem kell húsz év múlva azon sírdogálnod, hogy "elrontottad az életed". És ne keverd a fiú gyávaságát azzal, hogy jó ember, szereti a szüleit. Nem. Gyáva és gyerek. Különben már határokat állított volna a szülei elé. Bocs, de ez van.
2023. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

4.7.

Eddig nem voltak ilyen problémák, mikor összeköltöztünk,ment egy kis sírás az anyukája és a mamája részéről,de akkor is normálisak voltak velem és egyáltalán,nem tűntek ennyire ragaszkodóknak. Aztán kb tavaly robbant a bomba,mikor egy vasárnap éppen az ebédet akartuk csinálni és hivta a mamája,hogy hát annyit odafőzött,hogy menjünk hozzá enni,ne kezdjünk el főzni,persze ne mondjunk nemet,mert akkor megsértődik. El is mentünk hozzá enni, még megvárta mosolyogva míg megettem az ebédet,majd szószerint rámtámadt,hogy miért nem főztem ma az unokájának ebédet, miért neki kell minket megetetni. Nem értve a dolgot,közölve vele,hogyhát ő maga kérte,hogy jöjjünk, mikor főztünk volna, észérvek és a hülyeség netovábbja nélkül,inkább kimentem tőle,mikor is megragadott és kijött belőle,szerintem az elmúlt 3 év gyűlölete. Onnantól nem mentem a drága mamához, de persze az egész család a mamát sajnálta,hogy szegénynek kell főznie,hogy mi enni tudjunk. Most már mindenki csendben van, de nem hinném,hogy ez a megoldás,hogy jópofizunk,mikor meg amúgy nem szeretnek,mert "elvettem tőlük a fiúkat"

2023. júl. 10. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!