Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen a nagypapám? Mi...

Miért ilyen a nagypapám? Mi az istenért kell hisztizzen mindenért?

Figyelt kérdés
Tetőt épített, és kérte hogy segítsek neki, segítettem. De az a hiszti amit lerendezett közbe, az valami borzalom. Ha a fúró így állt abba kötött bele, ha meg fent a tetőn egy csavar is le esett már az volt a baja, úgy ordibált minden szarért mint ha egy élet függne attól a dologtól. Mai nap az ereszt tettük volna fel, de valami ezer éves rozsdás szénné sufnizott eresz csatorna tartót/eresz csatornát akart volna feltenni, ahogy ő mondja "emberséges módon és legyen pofája nézzen ki valahogy". Nem tudom miért nem tud újat venni, mire jó ez neki. 3500 lenne az a pár darab tartógenyó. És még engem szid le, hogy az nagyon drága, inkább a kezeit vágná le, minthogy megvegye egy vagyonért. Most is kiabál, még a szomszédokkal is, hogy azt "meg lehet csinálni!". Rám megharugudott, mert azt mertem mondani akkor csináld meg, ha annyira meglehet azt csinálni. 6 óta azzal a szarral szarakodik. Mindenen hisztizik, ordibál, csak neki van igaza, senki másnak, amit a másik mond az rossz. Tegnap átjött a szomszéd tök nyugodtan, jófejségből hozott papának egy kis páleszt, azt is leordította, össze veszett vele, meg is akarta verni. Én nem értem papit mi a faxért ilyen.

2023. máj. 28. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vessz ossze vele te is.
2023. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már nincs olyan ember, akivel ne lenne össze veszve.
2023. máj. 28. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert akaratos ember.

Menj oda mond el neki, hogy vagy visszavesz egy kicsit a stílusból vagy otthagyod és csinálhatja egyedül.

2023. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg borzasztó, van ilyen.

Nem gondolkodik el, nem ismer kiegyensúlyozottabb embereket, stb.

A saját lelkivilágával kellene foglalkoznia, de nem akar.

2023. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudja elfogadni hogy valamiben ne az ö szava érvényesüljön
2023. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen természetű férfi háttere kétféle lehet. Az egyik esetben ő a vezérbika, a család feje, a ház ura, aki csak elbődül és a szolganépben (külső szemlélők számára: család) a sz*r is megfagy, minden úgy van, ahogy ő mondja, elvágólag, faltól falig. Ehhez szokott hozzá egész életében, mindenki leste a kívánságát, mindennek úgy kellett lennie, ahogy ő kitalálta.

A másik a megalázott férj, akit otthon helyretesz az asszony, ül a hokedlin a konyhában, amíg anya beolvas neki, hogy már megint kilögybölte a levest, nem igaz, hogy ennyire kétbalkezes, enni se tud rendesen, de hogy is tudna, mikor egy mihaszna, tutyimutyi senki, ezért nem jutnak egyről a kettőre, a szomszéd Kovácséknak már megint új autójuk van, nekik meg még mindég itten van ez a majd' húsz éves ignisz, Karcsika jövőre megyen egyetemre, annak is kén' nézni valami kis garzont Debrecenbe', hogy ne albérletet kelljen fizetni, de hát mibül is fizetnék be az ótépét, hát egy fillérjük nincsen pluszba... A méltóságában naponta megalázott férj pedig ott éli ki magát, ahol tudja: ha kiszabadul anya irányítása alól, mindenki egzecíroztat, hogy úgy érezze, törlesztett.

2023. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipik vidéki suttyó paraszt, azért.
2023. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor pesten élt, ott is össze veszett mindenkivel a mindenért.
2023. máj. 28. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert egy öregember,azért
2023. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!