Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van már,hogy mindenért...

Elegem van már,hogy mindenért engem hibáztatnak a szüleim,mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Pl akármilyen gond, konfliktus történik velem engem hibáztatnak mindenert, mintahogy a testvérem is.


Pl múltkor egy gyerek kötekedett velem, elkezdett rúgdosni,többször is szóltam neki haggyon békén,de nem állt le és ugyanúgy rúgdosott tovább. Ahogy megakart engem rúgni én elkaptam a lábát és kirúgtam neki,ő ideges lett,nekem akart jönni,de a többiek lefogták.


Ezt otthon elmeséltem és engem b*sztak le,hogy miért rúgtam ki a lábát...hát könyörgöm,ha piszkál valaki és megtámad akkor mit kellett volna csinálnom? Csókoljam meg vagy mi?


Ma pedig sétáltam a városban,elment mellettem egy busz tele turistakkal erre egy velem egykoru gyerek meg kiszolt hogy "hellosziaa" en meg bemutattam neki. Es akkor ki volt a hibas? Megint en. Ment az,hogy o mar pedig h csak koszont akkor minek mutattam be neki,nekem rossz a felfogasom,en vagyok a hulye.. Nem is az,hogy unalmabol odaszolt es ez egy enyhebb,de provokacio...neem,o csak koszont.

Koszonjon,en meg csak bemutattam neki,ha ugy vesszuk akkor egyik se nagy dolog..


Es ilyenek tortennek velem allandoan meg soha nem vedenek meg engem hanem csak engem hibaztatnak,vilag eletembe ezt csinaltak velem. Sajat gyerekuk vagyok es nem hogy segitenenek,tamogatnanak vagy valami,nem,meg ok is ellenem vannak.


Eltetek mar at valami hasonlot?



K*rva frusztalo es mentalisan,lelkileg lehuzza az embert,amiatt a tudat miatt,hogy az embernek a legelsodlegesebb szemely (a csalad) sincs mellette. Elegem van,hogy allandoan nekik lehet igazuk,en vagyok a hibas,sz*r mindenben,mondok valamit nem hiszik el,sosincsenek mellettem... Semmi gond,legyenek ilyenek velem,de akkor meg en is ugy fogok hozzajuk viszonyulni ahogy, ami miatt meg k*rvara ne sirjon majd a szajuk.



2023. jún. 9. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha egy hellosziára bemutatsz, akkor azért van ott gond...
2023. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

A verekedéssel kapcsolatban igazad volt, ő támadott, te csak védekeztél. És nem is rögtön ezzel kezdted, hanem a békés megoldással, ami nem használt. Ebben nem voltál hibás.


A másik esetben viszont nem volt igazad. Bemutatni valakinek egy indulatos, kissé ellenséges gesztus, és tényleg nem ártott neked az illető, nem érdemelte meg ezt a reakciót.

2023. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Indulatkezelési problémáid vannak, dolgozz rajta.
2023. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha látsz egy turistabuszt, lehet osztálykirándulás volt, vagy bárki bárhonnan, jó a kedvük, azért köszönt. Te meg így reagálsz rá, az elég durva.

Nincsenek melletted a szülők, azt úgy érted, hogy sokat melóznak?

Valakivel beszéld meg a belső dolgaidat, hogy mi bánt, mi okozza ezeket.

2023. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne mesélj el mindent a szüleidnek! 😊
2023. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Sajnállak, ezek legyenek a világon a legnagyobb problémáid.

Ezek a dolgok csak a te kis fejedben probléma, hogy rád köszönnek egy ismeretlen vagy valaki lábát kirúgod és ezért akárki is leszid. Engedd el hülye gyerek, hogy ki mit mond vagy csinál veled, akkor harcolj csak ha utána nyugodt lelkiismerettel tudod tovább élni az életed mert láthatóan egy gyenge ember vagy aki a jogosnak vélt önvédelmét is jogtalannak tartja, egyszerűen képtelen vagy agyban felfogni a saját döntéseid súlyát.


Az lesz ha továbbiakban is kételkedsz a döntéseid helyességéről, hogy össze fogsz omlani és vagy depressziós leszel vagy egy idegroncs akinek álldóan fájni fog az a amije a leggyengébb: a feje.


legalább azért vállald a szerencsétlen életed során a felelőséget amit önszántadból követsz el, s ne a társadalmat vagy anyádékat szidjad érte...

2023. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Ülj a szobádban és nézd a falat, senki nem fog beléd kötni!
2023. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy.
2023. jún. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy hellóra beinteni... nem vertek még meg? Mert ha ilyen nagy az arcod, lehet, előbb-utóbb valaki leüt.
2023. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát de könyörgök,ha kint vagyok pl egy baratommal es o koszon poenbol ide mikozben ott van mellettem akkor levagom hogy viccel,de idegennel szemben mas. Provokativan szolt oda es nem kisgyerek volt,hogy elnezze az ember.


De ha bezzeg forditva tortent volna,hogy en koszonok oda valakinek es bemutatnak akkor meg en lennek lebaszva, hogy mit szolok hozza.. mert ha nem szoltam volna hozza akkor nem mutatott volna be.



Hatos


En mit vallaljak? Inkabb ezek az emberek vallaljak a kovetkezmenyet annak,amiket tesznek, hogy masokba belekotnek. Semmit nem csinaltam veluk akkor miert en lennek ebbe a hibas?


Meg engem senki ne nezzen hulyenek,hogy egy felretevesztett koszonesert (vagy mas szandekbol) csak ugy bemutatok valakinek, ha ilyen lenne akkor nem valaszolnek semmit, vagy max kozolnem vele,hogy osszeteveszt valakivel.

2023. jún. 10. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!