Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós tud-e bármit is tenni...

Anyós tud-e bármit is tenni ellenünk ha mi nem szeretnénk sűrűn találkozni vele?

Figyelt kérdés

A helyzetet bonyolitja hogy van egy közös gyerekünk,a gyerek érdekli őt és igazából nem mi.

Csak alkalmakkor szeretnénk vele találkozni,aztis csak illemből.


Van bármi joga arra hogy esetleg láthatást kapjon a gyerekre hivatalos úton ha mi nem szeretnénk?

2 éves a gyermek.


2023. júl. 10. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Nincs
2023. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen, létezik nagyszülői láthatás. Gondolod elmenne eddig a lépésig?
2023. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.Nemhinnem

De szeretnénk mindenre felkeszülni inkább!

2023. júl. 10. 23:42
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

A nagyszülői láthatás általában havi egy alkalom szokott lenni.


Miért nem akartok vele találkozni?

Ha a gyereketeket szereti és normálisan viselkedik vele, vegyél erőt magadon, NEM AZ ANYÓSOD, HANEM A GYEREKED KEDVÉÉRT!

2023. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekiállhatnaka jogi procedurának ha nagyon kitartóak.
2023. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Van. Beszéljétek meg, hogy mikor láthatja a gyereket, évente 2 alkalomnál ne legyen kevesebb, maximalizálhatjátok alkalmanként 1 órában, természetesen úgy, hogy neki kell hozzátok menni. Ha jogi útra útra viszi a dolgot, ők is ezt fogják tanácsolni, mert rettentő hosszú procedúra.
2023. júl. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem érdekli a gyerek sem, hidd el. Eszközként akarja használni a kontrollgyakorláshoz. Komolyan, akiben nincs irántatok szeretet, miért szeretne mást? A matek nem jön ki. Ha magát szereti, akkor a környezetét is ugyanúgy. Nem úgy van, hogy titeket nem, vagy téged nem, a fiát egy icipicit, a gyereket meg nagyon. A szeretetnek nincsenek szintjei. Vagy van, vagy nincs.

És mivel ő saját magát nem szereti, mást sem fog.

2023. júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
A 4-esre ne hallgass. "A gyerek kedvéért." Ilyen nincs. Szereti egyáltalán? Vagy hát ugye a mantra, hogy szeretni kell, mert mégiscsak a nagyanyád. Na így nevelünk tökeletlen, önazonosság nélküli embereket. Szét lehet nézni, már elég szépen kijött a sok évtizedes elb@szott családi mintázat.
2023. júl. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell jóban lenni, a GYEREK MIATT meg főleg nem!


Nekem eszem ágában nincs odaengedni a gyereket olyan emberekhez, akikről tudom, hogy csak bántanák - szavakkal. Felejtsék el, lehet pereskedni, nem érdekel.

A gyerek nem megy a felügyeletem nélkül, és ezt a férjemnek is megmondtam. Szerencsére ő is tudja, milyen a családja, ezért egyetért velem.


Persze anyós hisztizik ezen, de nem érdekel, aki nem képes minimális tiszteletet megadni, helyette 0-24 fúr és elhord mindenféle k...nak, az nem találkozik a gyerekemmel. Pont.

Minek? Mert előtte-neki is megy a mézesmázos beszéd és a rólam való "kedves megjegyzések".

2023. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne láthatná az unokáját? Gyerekednek a nagyanyja, fontos rokona. És ha titeket nem szeret attól még szeretheti az unokáját. Ha ok van rá, ami miatt nem akarod az más, de erről nem írsz. Én pl. nem kedvelem anyosomat, ő se engem, de eszembe nem jutna a lányomat eltiltani tőle. Jól is érzik magukat együtt.
2023. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!