Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fontos neked hogy jó kapcsolat...

Fontos neked hogy jó kapcsolatot ápolj a párod szüleivel?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy utalatos anyos/apos megneheziti a dolgokat
Nem fontos, vele élek nem a szüleivel…
Ha jo a kapcsolat velük az csak egy plusz, nem ezen töröm magam
96 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Meg se ismerkedtem velük. Nem érdekel a téma.
2023. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi számít jó kapcsolatnak? Köztünk nincs harag vagy konfliktus, de nem illünk össze, ezért barátság sincs, hanem csak egészséges, udvariasan távolságtartó viszony. Nekem ez már jó kapcsolat, mert rossznak nem rossz.

Annyira fontos ez a jó kapcsolat, hogy mondjuk nem kiabálnám rájuk azokat a dolgokat, amik nem tetszenek bennük, csak azért, hogy hangoztassam a véleményemet. Akkor mondanék kritikát, ha az én dolgaimat kifejezetten befolyásolná a ténykedésük, például nem hagynának nekünk elegendő magánéletet vagy ilyesmi. Annyira már nem fontos a jó viszony.

2023. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Megpróbáltam. Nem jött össze. Így már nem fontos.
2023. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha jófejek, jó emberek és a párommal is jó kapcsolatban vannak akkor fontos persze.
2023. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Persze
2023. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
85%
Már nem. Évekig nyeltem anyós viselkedését de pár éve besokalltam és azóta nem állok szóba vele. Sokkal jobb így és egy részem bánja amiért nem tettem meg hamarabb, csak anno 18 voltam amikor megismerkedtünk és fiatalabb fejjel máshogy gondolkodik az ember, próbál megfelelni.
2023. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6.

Detto.

2023. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze az egy jó dolog, ha jó a kapcsolat, de biztos nem próbálnék görcsösen megfelelni nekik.
2023. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokáig az volt, most már muszáj a saját lelki egészségemmel törődnöm illetve már nem is él mindegyikük.
2023. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Utál az anyósom, mint a szart, minek törjem magam?
2023. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!