Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fontos neked hogy jó kapcsolat...

Fontos neked hogy jó kapcsolatot ápolj a párod szüleivel?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Persze, inkább minthogy kínos találkozók stb legyenek.
2023. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az a fontos, ami a páromnak fontos.Ha neki fontos lenne, úgy tennék.Ha nincs jóban a szüleivel, azt is megérteném, nem erőszakoskodnék, hogy béküljön velük.
2023. júl. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minek törjem magam?


Minden kapcsolat KÉT emberen múlik. Én nyitottan állok az új emberekhez, szívesen beszélgetek velük, stb, ha ez nem kölcsönös, akkor viszont minimálisan sem érdekelnek.

2023. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első 6-7 évben fontos volt, aztán megszületett a kisfiunk, azóta csak lejtő van egyre jobban, de már nem is törekszem, hogy mindenféle f.szságnak megfeleljek...
2023. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. nincs is semmi gond.
2023. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjem rokonai nekem egy kivételével idegenek.Azzal az egy emberrel sem túl szoros.

A férjem exe. Ott a családtag.Ahol engem semmibe vesznek nem szeretnek csak a hasznot látják bennem oda nem megyek semmi közöm hozzájuk

2023. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!