Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen viszonyban vagytok a...

Milyen viszonyban vagytok a párotok családjával? Van olyan akinek a párjának nagyon rossz a családi helyzete?

Figyelt kérdés
A párommal már majdnem 6 éve vagyunk együtt távkapcsolatban és mikor találkozunk mindig egyikünknél vagyunk. Nagyon jó a kapcsolatunk. Neki sajnos nagyon rossz a családi helyzete, és rosszak a körülményei. A szüleivel sem makulátlan a viszonyom. Az apjával a párom sincs jóban így vele nem is nagyon próbálkoztam, nehéz személyiség. Az anyja szerintem utál engem, bár nem tudom eldönteni, elmondása szerint nem utál, de sokszor úgy érzem. Párom azt mondja szimplán nem szereti ha bármelyik fiának barátnője van. Nálatok mi a helyzet?

2023. júl. 31. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan semleges, rosszban nem vagyunk.
2023. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minél közvetlenebb voltam, annál nagyobb támadásnak tettem ki magam-ezért nem mondok el soha semmit, nem adok lehetőséget a támadásra/beleszólásra, így a kapcsolatunk egészen kellemesen semleges.
2023. aug. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Szóval úgy érzed nem látnak szívesen párod szülei, de te még is oda mész X időközönként... 👏


A 6 év alatt nem jutott még eszedbe leülni és elbeszélgetni velük? Kivenni a részed bármiben amíg ott vagy?


Én se látnám a gyerekem párját szívesen úgy, hogy amíg ott van levegőnek néz a saját házamban. Tudod mikor kerülgetnélek..

2023. aug. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

6 éve távkapcsolatban??-hát az meg mire jó??


Na de hogy a kérdésre válaszoljak, a a férjem nem maradt a rossz körülmények között, hanem ahogy elkezdett dolgozni elköltözött otthonról, majd összeköltöztünk.

Anyóst éventen kb 3x látogatjuk meg, olyankor is velem pár szót beszél.

2023. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a 6éve távkapcson nekem is kinyíltak a csipáim így reggel 😅

(Mi 1 hónap után összeköltöztünk)



7éve vagyunk együtt

Após 8éve meghalt, őt sajnos nem ismerhettem meg. Férjem nagyonsokat mesél róla, jóember lehetett.


Anyós meg.... már 3éve együtt voltunk, terhes voltam az első gyerekünkkel, mikor először találkoztam az anyósommal.

A 7évünk alatt ha 10x láttam összesen.

Elcseszte a férjem egész gyerekkorát. Kamaszkorában kidobta 3x egy-egy új pasi miatt.

Így nem beszéltek sokáig. Az esküvőnkre eljött meghívás nélkül, majd jelenetet rendezett. 300ezres tartozást akasztott 2éve férjem nyakába. Szóval ja. A hátam közepére se....

2023. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Aposom nem él (imádtam,a mai napig faj a halála),anyósom meg nem sok vizet zavar..

Egy évben egyszer látjuk,mi se erdekeljuk őt, ő sem érdekel minket...(10 km-re lakik tőlünk,sosem jön el hozzánk,pedig sokat tartózkodik a faluban a testvérénél.Ferjem sem hajlandó hozzá menni.(anyosom elhagyta aposomat pár évvel ezelőtt és azóta haragszik rá a férjem.Aposom egy csupasziv ember volt,mindent megadott anyosnak, ő mégis félre kefélt egy nála 10 évvel fiatalabb férfival.)

2023. aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semleges volt, aztán amikor eljegyzett, akkor elkezdtek fúrni. Amikor kitűztük az esküvőt, akkor már konkrétan ellenségesek lettek, és az egész rokonságot ellenünk hangolták.

Nálunk a kapcsolat teljes megszakítása volt a megoldás, azóta zéró kontakt, és nyugi van (igaz, ebből már 8 éve külföldön élünk, szerencsére jó messze, nem Európában).

2023. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Évente háromszor töltünk náluk 2-2 éjszakát. Apám nyíltan 20 éve meleg kapcsolatban él a barátjával. Az anyós meg homofób. Így nem nagyon kedvel. Amikor örököltem a nagyapámtól 15 milliót akkor meg kölcsön akart kérni. Olyan jó érzés volt az mondani, hogy nem adok. Azóta legalább távolságtartó velem. Az apósommal jó a viszonyom. Vele közös programokat szervezek (meccsnézés, koncert) a csajok nélkül.
2023. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Hat éve távkapcsolat??? Bocs, ez nevetséges.


Olyanok vagytok, mint két tini - ideoda járogattok, hol egyikőtöknél hol másikótoknál alszotok -, nem kell csodálkozni, hgoy nem vesznek komolyan benneteket.

Ez nem kapcsolat, csak összejárogattok dgni meg szórakozni, ennyi és ezt ők is tudják.


Vagyis ők - veletek ellentétben - tudják.

2023. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyját nem bírom, a nővérét tiszta szívből gyűlölöm, mindenki mást kedvelek, főleg a bátyját és az ő családját, meg a nagynénjét.
2023. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!