Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok! Nektek is van rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek is van rossz élményetek a barátotok családjával?

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk 10

hónapja együtt de az anyukája még mindig nem hajlandó velem megismerkedni.

A kapcsolatunk első hónapjában a barátom megkérdezte a születésem időpontjának pontos idejét és minden olyasmit amit tudni kell ahhoz hogy megtudjuk mi az aszcendensünk. Eléggé furának tartottam hogy ilyesmiről kérdezget ezért megkérdeztem hogy miért érdekli. Elmondta hogy az anyukája nagyon kedveli a horoszkópos dolgokat és mondta hogy megnézte mi az aszcendensem. Mint kiderült skorpió az is (maga a horoszkópom is az). Nagyon furának tartottam hogy ez őt miért érdekli de nem foglalkoztam ezzel. A barátomat körülbelül két hét után mutattam be a családomnak. Nagyon szimpi volt mindenkinek (meg apának is).

A barátom szülei elváltak, az apukájával találkoztam már, nagyon aranyos és kedves volt. Aztán jött volna az anyukája…. Hát nem ment jól, megbeszéltük hogy 3-ra ott leszünk náluk (a barátom az anyukájával él). Tömegközlekedéssel fél óra mire odaérek. A barátom eljött értem a ház elé és utána mentünk volna át hozzájuk. Csakhogy a villamos miközben mentünk meghibásodott és nem értünk oda 3-ra. Körülbelül 15 percet késtünk volna csakhogy az anyukaja felhívta a barátomat hogy menjek haza, nem fog így velem találkozni. Az egész beszélgetést hallottam (ezt a barátom nem tudja). Az anyukája elmondta neki hogy ő nem szeretne velem találkozni a horoszkópom miatt mert neki csak rossz élménye volt eddig a skorpiókkal. Olyasmit is mondott hogy nem leszek rá jó hatással. Hazamentem és full gáz volt mindezt elmondani a szüleimnek azok után hogy ők ilyen kedvesen fogadták a barátom.

Az apukájával viszont rendszeresen találkozom úgy is hogy a barátom nincsen a jelenlétben és mondta nekem hogy ő ilyen (mármint az anyuka). Mindig nehéz eset volt és konkrétan már nem normális értelemben szerelmes a fiába (ezt is az apukája mondta).

A barátom mindig panaszkodik az anyukájáról, nagyon sok mindenért engem hibáztat és ilyenkor szerencsére a barátom mindig kiáll mellettem. Nem toxikus a kapcsolatunk, veszekedni szoktunk de mint minden pár. Mindketten hosszú távra gondoljuk ezt a kapcsolatot ezért is gondoljuk úgy hogy jó lenne ha végre tudnék vele találkozni. Ahogy telik az idő már engem annyira ez nem is érdekel, viszont a barátom nagyon szeretné hogy megismerjen engem az anyja. Sehogysem tudja rávenni sajnos. Veletek is volt már ilyen probléma hogy ennyire nem kedvel a szülő?



2022. nov. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, miért vált el az apja az anyjától.

Volt már persze, nem is egyszer, hogy ok nélkül nem kedveltek. Ez a horoszkópos baromság sem ok rá, nem is ismer téged. Komolyan, fogom a fejem. A srác legalább normális tényleg? Nincs rá negatív hatással az anyja viselkedése?

Csak egy (rossz) ötlet, ha x év múlva is együtt lesztek, majd megismer az esküvőn :)

2022. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem hogy a horoszkópod lenne itt a baj, nyilván.

Szimplán nem tudja elfogadni hogy a fia szeret egy másik nőt, aki nem anyja.

Sajnos az én párkapcsolatban is volt hasonló, és nagyon rosszul esett. Majd eltelt egy év, és rájött hogy nem tud semmit tenni ellene, így elfogadta. A barátodnak pedig nem neked kéne mondogatnia hogy meg akar ismerni az anyukája, hanem le kéne ülnie az anyjával, és elmondania neki hogy vagy neki, szeret, szeretni is fog, és fogadja el, hasonlók.

Igazából te nem is tudsz ez ellen mit tenni, maximum kivárni a dolgok menetét.

2022. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére az anyjától nem örökölt ilyen baromságokat. Amikor a családomnak elmondtam el sem tudták hinni hogy létezik ilyen.
2022. nov. 23. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobban is jársz, jártok, ha sosem ismeritek meg egymást. Békésebb lenne.
2022. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!