Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen viszonyban vagytok a...

Milyen viszonyban vagytok a párotok családjával? Van olyan akinek a párjának nagyon rossz a családi helyzete?

Figyelt kérdés
A párommal már majdnem 6 éve vagyunk együtt távkapcsolatban és mikor találkozunk mindig egyikünknél vagyunk. Nagyon jó a kapcsolatunk. Neki sajnos nagyon rossz a családi helyzete, és rosszak a körülményei. A szüleivel sem makulátlan a viszonyom. Az apjával a párom sincs jóban így vele nem is nagyon próbálkoztam, nehéz személyiség. Az anyja szerintem utál engem, bár nem tudom eldönteni, elmondása szerint nem utál, de sokszor úgy érzem. Párom azt mondja szimplán nem szereti ha bármelyik fiának barátnője van. Nálatok mi a helyzet?

2023. júl. 31. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

6 vagyok,meg írni akarom,hogy a ferjem nővére egy tudatlan nő,aki csak pasizni tud,miközben négy gyereke van,két apától.

Amióta mi együtt vagyunk,azóta ő mar a 10.embert fogyasztja..Nyolc általánosa sincs meg(mar fiatal korában is jobban érdekelte a fasz mint a tanulás),olyan buta mint a bakancs talpa.Szerinte Olaszország egy város,ahol több kicsi város van.

A sogorom az apja halál után inni kezdett,most éppen elvonókúrán van,de mégis jobban bírom őt mint a sógornőmet.

Férjem a legnormalisabb közülük,iskolai megvannak,van esze is...

2023. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Mi elváltunk és a válás után is jó viszonyba vagyok a volt anyosomal az aposom 8 éve meghalt még a válásunk ellöt.

Igaz az apósom szerete az italt de ennek ellenére arany szíve volt.

Mindenben segített az unokáinak is mindent megadott.

Az anyósomat a mai napig megszoktam látogatni ha kell akkor segítek neki.

Az ex feleségem többi rokonával is tartom a kapcsolatot.

Az anyosomat nagyon megviselte a válásunk nem gondolta,hogy ilyen lesz a lánya.

Ő hagyott el egy másik pasiért amióta elment azóta haragba van vele és ez nagyon megviseli.

2023. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A párom családja sznob, van egy apuka, akit halálra dolgoztatnak, hogy finanszírozni tudják a nagylábon élést, és közben verik magukat, hogy ők a "jó család". Nem kedvelem őket és ők se engem. Engem magamra hagyott a saját családom, 18 évesen gyakorlatilag kiraktak otthonról, egyetemet végeztem, jó állásom is van, rengeteget dolgoztam már magamon, így kifejezetten irritál a hozzáállásuk. A kapcsolatunk elején próbálták is a páromat győzködni, hogy hagyjon el. Utána nyomást gyakoroltak rá, hogy kössön velem házassági szerződést, majd utána ahhoz is, hogy inkább egyszerűen csak váljon el tőlem, nehogy véletlenül egy fillér is hozzám kerüljön, amit nem én kerestem. Ahogy apósom, a "pénzcsap" öregedik, időről-időre próbálnak hozzánk közeledni, amibe mindig bele is megyek, de aztán elég hamar átvált a dolog erőszakoskodásba a részükről, így annyiban hagyjuk. Hát ennyi. Nem igazán segítenek nekünk semmiben sem anyagilag, se máshogy. Van egy nagy kertes házuk vidéken, de még egyszer se merült fel, hogy esetleg felállítanának a kertben egy hintát, medencét, vagy homokozót a gyerekeknek, míg maguknak minden baromságot megcsinálnak. Apósom a a munkának meg a hobbijainak él, anyósom nyugdíjas, és fogalmam sincs mit csinál, az unokákra nem kíváncsiak.
2023. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 6 éves távkapcsolat margójára: mikor megismerkedtünk én 14 voltam ő 17 éves volt. Ilyen korban még nem nagyon lehet költözni vagy hasonlók. Azóta vagyunk együtt most vagyok 20 most fogunk tudni összeházasodni és összeköltözni.
2023. aug. 18. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!