Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mihez kezdenél anyósoddal...

Mihez kezdenél anyósoddal ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A nyugdija minimális ráadásul abból is tiltanak. Dolgozni már nem tud az egészségi állapota miatt és kiderült, hogy a mostani viszonyok között jelképes lakbért sem fizette az utóbbi hónapokban, ezért kiteszik a lakásból, amiben eddig lakott. Mi már nem tudunk neki többet segíteni, mert nekünk is nagyon meg kell nézni, hogy mire mennyit költünk, hogy hó végén ne mínuszban legyünk.
2023. aug. 1. 04:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Es ez most derult ki, ma hajnalban?


En semmit.

Ott a gyereke.

2023. aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Valaki nem tudja ideiglenesen befogadni?
2023. aug. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem most derült ki hanem szombaton, csak most írtam ki a kerdést. Én 4-kor szoktam kelni, de most az idegességtől el sem tudtam aludni.

Az rendben, hogy ott a gyereke, de vele együtt mi is a gyerekkel... A többi gyereke meg vagy tojik rá vagy meg rosszabb helyzetben van mint ő.

Nála az ideiglenes az pár évre vagy évtizedre szokott elnyúlni. Még a legjobb barátnője is azt mondta, hogy kizárt.

2023. aug. 1. 05:06
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Családsegítőhöz is fordulhat segítségért.
2023. aug. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Családsegítő, otthon. A nyugdíjából ami marad megy bele, plusz kipótolja az összes gyereke. Ha érdemes rá persze. Nem tudjuk milyen ember, nem írtad.
2023. aug. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, ti próbáltatok neki segíteni, szerintem úgy volt vele, hogy valaki biztos mindig ott lesz, ezért nem is nagyn erőltette meg magát, szóval most szenvedjen ő a hibái miatt.
2023. aug. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem kérdés, hogy magunkhoz vennünk, de tudom, ez itt ördögtől való. (És igen, tudom, mivel jár, elég sok éve mi valóban magunkhoz vettük, és békében megvagyunk)
2023. aug. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Az kb mindegy hogy mi mit tennénk.

Kiteszik a mamát a lakásból, szóval kb két opció marad-sos találtok neki egy másik albérletet vagy magatokhoz veszitek.

2023. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Az ő dolga, oldja meg, nem izgatna túlzottan. Dolgozni már nem tud - aha, mindenki ezzel takarózik, akinek ráadásul még tiltanak is a kevés nyugdíjából.


Érdekes, nagynéném 68 és dolgozik, akárcsak apám de papa 80 évesen is dolgozott - pedig egyikük sem "egészséges" már, mégis tud melózni napi 4-5 órában.

2023. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

9, nagyon nem mindegy ám, ki mit dolgozik...

Általában az tud nyugdíjasként is dolgozni, aki addig kényelmesen volt. Aki napi 8-10-12 órákat állt a kereskedelemben pl, az jó, ha a visszeres lábát felpolcolhatja...

2023. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!