Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mihez kezdenél anyósoddal...

Mihez kezdenél anyósoddal ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A nyugdija minimális ráadásul abból is tiltanak. Dolgozni már nem tud az egészségi állapota miatt és kiderült, hogy a mostani viszonyok között jelképes lakbért sem fizette az utóbbi hónapokban, ezért kiteszik a lakásból, amiben eddig lakott. Mi már nem tudunk neki többet segíteni, mert nekünk is nagyon meg kell nézni, hogy mire mennyit költünk, hogy hó végén ne mínuszban legyünk.
2023. aug. 1. 04:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem kérdés, hogy magunkhoz vennünk - kizárt, hogy magamhoz költöztessem a saját apámat is, nemhogy a férjem anyját.


Meglépheti, ha akarja, abban az esetben én költözök el. Nem hiszti, felnőtt ember vagyok, nem gyerek, akinek abban a pillanatban kezelnének, mert ez lenne ismerem őket.

2023. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöhetne ide. Se az unokáira, se ram nem volt soha kívancsi, egy idegent nem fogok engedni, hogy ideköltözzön.

Nálunk a férjem húga magához venné, a ferje pedig ideges lenne, ahogy telne az idő, egyre idegesebb. Valószínűleg el is valnanak.

2023. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

Anyós velünk él.

A férjem anyja, pont ugyanúgy segítem, mint ahogy elvarom a férjemtől, hogy ő is segitse az én anyámat.

2023. aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ti is épp hogy elvagytok, jut is marad is, én nem venném ki a gyerekem szájából az ételt anyósom miatt. Tiltják a nyugdíját is, ti tartanátok el mert más nem nyitja rá az ajtót. Én se tudnék aludni a helyedben. Költöztessétek vidékre, néhol 30 ezerért is kiadnak egy lakást, azt hátha tudja fizetni. Fel kell venni a kapcsolatod a férjed tesóival, hogy gondoskodjanak ők is a mamáról, nehogy már tőletek várják el. De mondom én a gyerekem szájából nem venném el az ételt miatta. Segítenék anyagi nékül, a többit oldják meg
2023. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha az anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé az anyós támogatását és a többiek is hasonlóan állnak, akkor az anyós menne a hajléktalan szállóra.
2023. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%

Az enyém beleszolos anyós, de basszus azért nem hagynám az úton.

A konyhába vagy vhol tennék le neki egy matracot.

Ö felnevelte a gyereketnem volt könnyű neki , de nem dobta el. Nem hagyta az utcán!

Akkor mi a kérdés?


Legyenek feltételek szabva mit tehet mit nem.

Ha beleuti az orrát akkor elmehet.

De miaz hogy az utcán hagyjuk? Hajlektalannak családbelit?

Par nappal ezelőtt a tesomek erkeztek éjjel 3 kor mert átutazóban voltak ,es en kértem hogy aludjanak nálunk. Igaz ők jo fejek nagyon.

Ha kell van akiért éjjel is felkelek. Kérdés milyen ember az anyósod?

2023. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Átmenetileg befogadnám, előre leszögezve hogy meddig maradhat. Ha kell segítenék neki albérletet keresni. Ha még egy kis garzon sem jön ki, akkor csak szobát. Ha nem lenne hajlandó ilyen megoldásba belemenni akkor ez van. Ha letelt a megbeszélt idő mennie kéne.
2023. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!