Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kéne megértetni anyóssal,...

Hogy kéne megértetni anyóssal, hogy fejezze be végre?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos téma, ami engem érzékenyen érint, olyan szinten, hogyha szóbakerül, akkor a következő pár napban sokat sírok, ingerült leszek. Nem írom le, mi az, nem lényeges és nem is szeretnék felismerhető lenni.


Anyósom viszont nem érti meg, hogy ne beszéljen a témáról. Párom minden alkalommal, amikor találkozunk megkéri, hogy ne hozza szóba. Azt mondja, oké, de 5 percig bírja. Múltkor voltunk nála és párom elment valahova, negyed órán belül 3x hozta nekem fel a témát. A legutóbb amikor ilyen történt, akkor párom szólt, hogy ne beszéljen már erről, amire az volt a válasz, hogy "miért, az miért baj ha megemlítem?" Úgy érzem, nem tisztel, nem érdekli, hogy érzem magam, bár talán ezt az utólagos sírás sorozatot lehet nem tudja.


Már kb pánikolok, mielőtt találkozunk, egy ideje nem is mentem, csak ha ünnep volt. Ő meg mindig mondja a páromnak, hogy vigyen engem is.


Már azon vagyok, hogy direkt előtte elsírom magam, hátha akkor leesik, hogy ez igenis nagy probléma nekem és fejezze be.


Mit tudnék tenni? Párom már nem tud többet, minden alkalommal szól és soha nem érdemes...


2023. aug. 1. 10:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
24%
Idióta vagy kérdező. Mégis ki a f*Szt érdekel, hogy neked milyen problémáid vannak. Ha nem anyós hanem két vadidegen beszélget a villamoson erről a témáról úgy hogy te ott vagy, akkor is elsírod magad és azután is csak napokig szorongsz? Nem vagy normális, sürgősen kezeltesd magad. Senkinek se könnyű, sokan a komoly gyerekkori sérelmeik ellenére is képesek viselkedni, mert tisztában vannak azzal, hogy nemcsak ők léteznek ezen a Földön, és senkinek sem kötelessége a te sérült lelkedre tekintettel lenni.
2023. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!