Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósommal hogy lehet megértet...

Anyósommal hogy lehet megértetni hogy mi külön család vagyunk?

Figyelt kérdés
Annyi a történet össze házasodtunk a párommal aki addig vele lakott. Természetesen külön költözött velem tudtunk szerezni egy kis házat falun anyósomtól 10 km szóval nem olyan messze. A költözés óta bunkó velem. Pl ír hogy menjek el neki a boltba vásárolni munka után aztán mikor viszem a cuccokat bunkón kaput nyit azt se mondja köszönöm annyit mond az egészre hogy hoztad akkor jól van. Ki se fizeti de ez engem már annyira nem izgat csak maga a viselkedése. A szomszédjának lehordott engem hogy én élveztem a fiát és ellene hangoltam ezért költözrünk külön mert ő azt akarta elejétől hogy ott lakjunk de én ebbe nem mentem bele. Úgy kezel mint egy csicskát. Páromnak és neki is mondtam ha nem tud megbékélni soha többet nem teszek meg neki semilyen szívességet. Ha ketten vagyunk ott van hogy nem is igazán akar a szobájából kijönni nézi a tvt és onnan válaszolgat nekünk ha beszélgetni próbálunk vele. A férjemnek mikor nélkülem volt ott azt mondta költözzünk oda felesleges nekünk külön rezsit fizetni elég nagy a ház és jutna hely az unokának is ha születne. Velem viszont bunkó lekezelő sokszor figyelmen kívül hagyja ha beszélek hozzá. Jelzem nem olyan beteg hogy ne lássa el magát. 68 éves szóval nem arról van szó hogy állandó segítség kell és azért lakjunk vele. Egyszerűen a fiát nem akarja elengedni úgy viselkedik mintha az ő férje lenne. Vasárnap ha nem megyünk felhívja mindent próbál kitalálni hogy menjünk el de nem szoktunk mert általában kiderül hogy csak azt akarja legyen társasága.
2023. aug. 25. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát a papucs férjednek kéne megemberelnie magát és leválnia anyuciról!
2023. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Remélem átlát a férjed az összeköltözős dolgon.

Férjednek kell kiállnia melletted, mondja meg hogy fejezze be ezt a stílust, vagy nem mentek hozzá nem csak vasárnap, hanem semikor.


Mondjuk én elég harcias vagyok és engem is cs.esztetett anyós egy időben, hát harmadik alkalommal többen is ott voltak a párom tesói közül, de senki nem szólt semmit...nekem meg eldurrant a fejem, beszóltam neki ott a többiek előtt, azóta nem kóstolgat :D Szóval én azt vallom, hogy nincs joga senkinek b.unkóznia a másikkal, de ha ő megteheti, te is, hajrá!

2023. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
#3 neked mi is a bajod?
2023. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Az ugyan nem derül ki, hogy anyós mellett van-e após vagy valamiféle férfi, de a fiúgyereküket "elvesztett" anyák gyakran képtelenek feldolgozni az élet egyik természetes velejáróját, a gyerek elszakadását. Feltehetően anyós egy kicsit primitív lény is.
2023. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha szeretne a férjed akkor az anyjával rég beszélt volna, és làtna hogy te ki vagy már lelkileg! Hiába mondod neki nem tesz semmit,ez a baj. Nagyon gáz ahogy anyósod bánik veled.. Szerintem a férjed még kisfiú agyilag és nem akar levállni az anyjáról
2023. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Először is te mondj nemet neki, ha csicskáztatni akar. Aztán kérd meg erre a férjedet is.
2023. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Határozottan a képébe kell mondani midnezt.
2023. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Minden anyós-meny viszony azért tud elmérgesedni, mert a papucsállatka férj nem képes leválni az anyjáról és valóban elköteleződni a felesége mellett. Az első csúnyább szóra a férjednek ugrania kellett volna és helyre kellett volna tennie az anyját. Viszont te sem vagy komplett, ha egy olyen gonosz hárpiának a saját pénzeden vásárlogatsz. Csicskának néz, mert úgy viselkedsz.
2023. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Miért mentél hozzá?😃 Hány évet pazaroltál eddig el? Anyós nem fog változni, csak rosszabb lesz ahogy idősödik. Mondjuk jo lenne ha még gyerek vállalás előtt lépnél le..ebből elég valószínű hogy úgy is válás lesz.
2023. aug. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Ez is milyen, ír egy listát, mit kell megvenni? Még csak fel sem hív, hogy megkérjen? Legközelebb írj neki vissza, sajnos nem érsz rá.

A férjeddel pedig beszélj, hogy rendezze az anyját.

Azt jól értem, minden egyes vasárnap ott vagytok? Ezt is azonnal szüntesd be. Havonta egyszer bőven elég meglátogatni, nektek is van életetek.

2023. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!