Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak az anyósommal?

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés
Gond van az anyósommal, egész addig jól kijöttünk, amíg nem lettem terhes.Van egy két hónapos kislányunk és havi egyszer szeretném a nagyszülőkre bízni, szerintem ez így van jól, de az anyósomnak nem szeretem oda adni. Tesz rá magasról, hogy mit mondok és ész nélkül cselekszik. Most pl azzal húzta ki a gyufát, hogy oda adtam neki egy délutánra a picit, mert el voltam maradva a házimunkával és a párommal is szerettünk volna együtt lenni. Mondtam neki, hogy 3 óránként szoktam adni a picinek enni, mert így is hasfájós, erre ő 1,5 óránként etette a picit és egész éjjel szenvedtünk a hasa miatt. De ha mondom neki, hogy nem így kéne, akkor azzal dobálózik, hogy már 3 gyereket felnevelt, ne én mondjam meg neki, hogy hogy kéne csinálni a dolgokat, és egy hónapig nem áll szóba a párommal. Ti mit tennétek?

2013. szept. 24. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Többet nem kérném meg, hogy vigyázzon rá. Lesz ez még rosszabb is.
2013. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, ne hagyd ott nála a gyereket, ilyen egyszerű.
2013. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Vigyázz te a gyerekedre és akkor nincs ilyen probléma.
2013. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Megmondanám, hogy lehet, hogy felnevelt 3 gyereket, de most te vagy soron, és a saját gyerekedet te ismered jobban, jobban tudod, mire van szüksége, mitől van rosszul, mitől fáj a hasa..stb. és ha ezt nem tartja tiszteletben, akkor többet nem vigyázhat rá. Ha megsértődik, hát megsértődik.
2013. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Te szüleid?
2013. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem bíznám rá többet, legalábbis addig nem amíg ilyen kicsi.
2013. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Add akkor anyádnak. Nekem másfél éves a fiam, de eddig nem tudtam rábízni senkire sem, lassan kihalok a fáradtságtól. Főleg hogy nem akar aludni, vagy ha alszik akkor is felébred éjjel és eszik...

Szóval vagy bízd anyádra, vagy valami dadát keríts. Vagy oldjátok meg otthon, mint mi.

2013. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Fizetett bébiszitter. Az tutira azt csinálja, amit kérsz, és nincs belőle konfliktus. Vagy a te anyukád, ha ő mindent úgy csinál, ahogy te kéred.
2013. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
4%

"A válaszíró 79%-ban

hasznos válaszokat ad.

# 7/8

ma 14:58"

Az "anyádnak" kijelentés gusztustalan és nem túl igényes kifejezés!

Kérdezőnek : Valóban az lenne a legjobb megoldás ha nem lenne a kisbaba Vele. Esetleg valamilyen barát, rokon akinek van néha ideje?

2013. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos az anyós régi beidegződésén nem lehet változtatni, ezért egyértelmű, hogy a gyereken nem vinném oda csak ha én vagy a párom is jelen van. Kizárólag akkor, ha tényleg nincs más lehetőség, mert gondolom nagyon-nagyon ritkán 1-1 alkalomból még nem lehet baj.
2013. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!