Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tudok tenni a leendő...

Mit tudok tenni a leendő anyósommal?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt, és pár éven belül szeretnénk összeházasodni, azonban az édesanyja mindenbe beleszól. Kedvelem meg minden, nem ez a baj, hanem nagyon a külsőt nézi. Nem érti meg, hogy nem szeretem sminkelni magam és tetovált szemöldököt sem szeretnénk. Próbáltunk vele beszélni, de ő hajthatatlan és mindenáron azt szeretné, ha nekem is és leendő sógorom barátnőjének is tetovált szemöldöke lenne. Mit tudok vele kezdeni, ha beszélgetéssel nem érek el semmit? Vagy törődjek bele, és hagyjam figyelmen kívül?

2017. márc. 5. 22:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
A párod hogyan reagál az ilyen helyzetekben?
2017. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Ignoráld. Törődj bele, hogy ő márpedig ezt akarja, ő meg kénytelen lesz beletörődni abba, hogy nem az lesz, amit ő akar.
2017. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kedvesen mondd mindig azt, hogy Te meg nem szeretnéd. Ne mondj indokot, bármit mond, csak ezt hajtogasd. Majd megunja, vagy ha nem, hát hagyd figyelmen kívül.
2017. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
A barátod beszéljen vele kettesben. Ha ez se hat akkor ne is foglalkozz vele ha ilyet mondd,vond meg a vállad és kezdj el egy másik témáról beszélni.
2017. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Mondjad neki,jó,majd egyszer! :)

Nem is értem az ilyen nőket!Magából csinálhat még bohócot is,de egy visszafordithatatlan dolgot szinte ráerőszakolni valakire,az durva!

2017. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

Ez most komoly...? Hany eves vagy, konyorgom, hogy egy ilyen helyzetet nem tudsz kezelni, 15?


A megoldas a leheto legegyszerubb: 'Jolika neni, egyszer es mindenkorra: nem lesz tetovalt szemoldokom. Se most, se kesobb, se akkor ha a feje tetejere tetszik allni, akkor sem.'


Ha a pasid ezt fapofaval vegignezi, es esetleg radszol, hogy 'jaaaj anyukamnak igaza van', akkor otthagyod, mert egy anyamasszony katonaja, aki felett anyucikanak a mai napig teljhatalma van. Ha esetleg (ketlem, de tetelezzuk fel hogy megis) raszol anyukara, hogy 'hagyd mar beken a paromat, nem erted hogy nem akarja?', akkor szepen kulonkoltoztok, es anyukat csak satoros unnepeken hivjatok at.

2017. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Én megmondanám neki, hogy az útszéli rib--anc stílus nem az én asztalom. Soha többet nem fogja felhozni, hidd el.
2017. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Hogyhogy mit tudnál vele tenni? Semmit! Mért kéne neked bármit is tenni a leendő anyósod véleményével? De eszetekb ne jusson összeköltözni vele, mert ez azonmód a házasságotok végét is jelentené. És nagyon fontos, hogy a párod melléd álljon, ne kettőtök között őrlődjön.
2017. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

"Nem érti meg, hogy nem szeretem sminkelni magam és tetovált szemöldököt sem szeretnénk."


És mért kéne megértenie?

Nem kell egyetértsen veled!

Neked olyan a külsőd, amilyennek Te alkotod meg, amilyennek akarod vagy amilyennek sikerül.

Senki másnak nincsen hatásköre a tested jellemzőibe beleszólni!

Még egy fogorvosnak sincs joga megszabni, vagy javasolni hogy kezeltesd a fogad, amikor ő betegséget diagnosztizált!! Csak a felhatalmazásodra mondhat még javaslatot is!!

2017. márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Jezusom, ekkora problémát! Hát hogyha ebbe beleszólhat, akkor soha többé egy önálló lépésed nem lesz. Ja, meg házasság se a kapcsolatotokból, mert hanyatthomlok menekülni fogsz. Eszem megáll, hogy majdani anyós döntsön a menyei szemöldökéről. Biztos, hogy nem kamu ez a kérdés??
2017. márc. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!