Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elég gáz az anyósommal a...

Elég gáz az anyósommal a viszonyom. Mit tehetnék? 20/L

Figyelt kérdés
az expasimmal újra összejöttem (fél évig voltunk külön), de az anyja már előtte sem bírt engem. Minden alkalmat megragadott arra, hogy ellenem uszítsa. Soha nem voltam vele szemtelen, mindig tisztelettudó és kedves voltam a szüleivel. Az apukája és a nagymamája nagyon megszerettek, és míg ők szakításkor kibuktak, addig az anyuka boldogan ajánlgatta a kisfiának az új lányokat... A barátom rájött h engem szeret és hogy enm érdekli az anyja véleménye. Most még nem tudom, hogy összejönnék-e vele, de nyilván nem változna a helyzet és ugyan az lenne mint ezelőtt volt. Hogyan kerülhetném el a kellemetlen helyzeteket, avgy hogy tudnék jobban a kedvében járni? Köszi előre is a válaszokat.

2013. dec. 7. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Na pont hogy nem szabad seg@et nyalni....

Ha a barátod nem bírja leàllitani akkor te nem sokat tehetsz. Esetleg aposod beszélgetne a fejével. .

2013. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Vagy megpróbálsz vele leülni bezsélni, hogy mi a baja vele vagy teszel rá magasról, mondja a magáét. Elvégre nem az anyjával akarnál járni.
2013. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

"az expasimmal újra összejöttem"

"Most még nem tudom, hogy összejönnék-e vele"


???

2013. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem, ne nyalizz neki, mert akkor elszáll, inkább ha beszól hagyd figyelmen kívül, ne is nagyon beszélj vele, ne hagyd,hogy okoskodjon. Egy idő után majd rájön, hogy nem érdekel a véleménye és békén hagy. Csak ne kerülj olyan helyzetbe ahol ő az áldozat, mert az kemény menet. (saját tapasztalatból mondom)(De ehhez idő kell, és egyszer sem szabad meginogni)
2013. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
főbe kéne lőni
2013. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!