Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van még olyan személy aki nem...

Van még olyan személy aki nem tartja a kapcsolatot anyósékkal, csak a férj/feleség egyedül jár el családot látogatni?

Figyelt kérdés
Az én anyósom nagyon alattomos, rá jöttem, hogy ha tùl jòba vagyok vele teljesen ránk telepszik, kéretlen tanàcsokat ad, megjegyzéseket tesz, programokat szervez nekünk. Sokszor meg mondtam, hogy ezt fejezze be de altalaban nem lett jo vege. Ferjem elött persze puncsol de legutòbb mikor a férjem nem hallotta el mondott engem mindenféle cigánynak. Apòs pont ilyen, ha iszik még rosszabb. Én ugy döntöttem nem tartom vele a kapcsolatot de a férjem és a lányom menjenek amennyit akarnak. Nem tudom ez meddig fent tarthatò így de sokkal nyugodtabb vagyok. Az a baj, hogy attol tartok ameddig nem vagyok jelen, meg tömik a férjem fejét hülyeségekkel.
2023. aug. 27. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha magadfajta férjet választasz, nem érne ilyen "mellékhatás".
2023. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Van, szerintem nem is kevés. Én sem tartom már a kapcsolatot vele miután ok nélkül lehordott mindennek. Párom megy néha.
2023. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Keresztanyám ilyen az anyósával (mamámmal) illetve velünk. A szemünkbe azt mondta, hogy nincs semmi gondja velünk, pláne mivel mi sosem mondtunk rá semmi rosszat, de ahhoz képest 15 éve nem beszélünk, ha meglát a boltban, akkor gyorsan elbújik.

Természetes, hogy nincs kedved hallgatni az ocsarolasat. Én a helyedben engedném a gyerekeket, illetve a férjemet, de előttük nem mondanék semmi rosszat a nőről. Évente egyszer, Karácsonykor elmennék, hogy ne mondhasson rám rosszat, de nem erőltetném a kapcsolatot ezen kívül.

2023. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elég sokan.
2023. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én így vagyok, már 6 éve. A legjobb döntés volt.
2023. aug. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyunk házasok, de így vagyunk, nem találkozunk egymás szüleivel. Nem azért mert rossz lenne a viszony, szimplán tartjuk a távolságot, így kényelmes
2023. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem találkoztam az anyósommal. 10 éve vagyunk együtt. A férjem szerint ez csakis azért lehetséges, mert nem mutatott be az anyjának. Részemről nincs ezzel bajom, egy gonddal kevesebb. A sztorik alapján tenyleg elmebeteg.
2023. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
89%
Van hát, nem is egy. Én se találkozom velük már évek óta és sokkal nyugodtabb az életem.
2023. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!