Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedül érzem magam, kérlek...

Egyedül érzem magam, kérlek írjatok olyan anya-lánya kapcsolatokról, amelyek az anya miatt nem működnek(?)

Figyelt kérdés
Tényleg úgy érzem, hogy értelmetlen minden cselekedet az anyámmal szemben és már nem tudom elviselni a születésem óta tartó terrort és fájdalmat de szeretem mert az anyám.. kérlek segítsetek
2021. jan. 21. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Jobb lenne ha átgondolnád. A mégiscsak az anyám kategótia kétirányú, neki soha nem jut eszébe, hogy TE azért mégiscsak a gyereke vagy?? Nekem kb. 30 évembe telt, mire túltettem magam rajta. Mindig reménykedtem, hogy ,na most.., de megint ,újra és újra pofára estem. Hülye voltam, hogy nem hamarabb(sokkal hamarabb) hagytam az egészet a fenébe.
2021. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de mi a kérdés?

Attól mennyivel lesz neked jobb, ha sztorizgatunk és te olvasgatod, hogy másnak is szar?

Feltételezem felnőtt vagy, költözz tőle külön és ha tényleg ennyire lélekromboló, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot!

Ilyen meg nincs, hogy

"...de szeretem mert az anyám", mert ez önmagában nem érdem.

2021. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, lassan két éve külön élek tőle. Teljesen igaza van annak, aki szerint meg kéne szakítsak vele minden kapcsolatot, csakhogy nem bírom ki. Mániás depressziót és pánikzavart okozott a viselkedése, ezek a mentális gondok már óvoda-általános iskola környékén előjöttek. Egyszerűen csak ő volt nekem, mert a nagyszüleim nem élnek, az apámat pedig elhagyta, és bár évente egyszer-kétszer beszélek vele, neki új családja van.
2021. jan. 21. 15:36
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval mivel csak ő volt nekem, nem tudom nem merem elengedni, fáj hogy már sosem lesz meg a gyerekkorom egy vágyálma sem és bocsánat, ha butaság a kérdés, egyszerűen szomorú vagyok és úgy érzem nem tudom mit tegyek.
2021. jan. 21. 15:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Gyászold el, hogy neked nem volt olyan gyerekkorod, amilyet megérdemeltél volna. Soha nem fogod megkapni tőle a szeretetet, ezt valahogy meg kell emésztened. A mérgező szülő is függőséget alakít ki, valószínűleg nem tudsz leválni róla érzelmileg. Szerintem megoldás lenne, ha megszakítanád a kapcsolatot, hagynád, hogy végigmenjen rajtad a sok fájdalom.
2021. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy.. itt van egy jó helyzetű egyén, érdemes szerintem elolvasni.
2021. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
az en anyamnak narcisztikus szemelyisege van, hiaba az anyam tonkre tette az eletem es gyulolom. Allandoan fenyeget, erzelmileg zsarol. Senki nem segit azt se tudom mit csinaljak
2021. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7- hány éves vagy?
2021. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek, 1., 3. hozzászólása alapján:


Ha tényleg ekkora bajban vagy, kérj szaksegítséget. Ha nem, akkor ne kiálts farkast.


Önkéntes segítő szakemberek és elérhetőségeik:


[link]

2021. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
27 vagyok! Es nem tudok elkoltozni anyamtol az allandoa fenyegetesei miatt. Allando lelkiismeret furdokast okozo viselkedese miatt. Eleg bonyolult.
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!