Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? A veszekedés itt már elkerülhetetlen,mert burkoltan azt akarja bizonygatni,hogy a fia a fca gyerek,én meg a boszorkány..

Figyelt kérdés
Anyósjelölték a faluban laknak, pár utcányira tőlünk. Elkeseredésemben (és mert gondoltam tud hatni a fiára), sokszor panaszkodtam neki,hogy a fia trehánykodik,nem segít semmiben,nem csinálja meg ezt azt amazt..nem rakodik el maga után,ki kell szolgálni,stb. Veszett sok a veszekedés emiatt közöttünk, és ha valami van,rögtön meglátja a fia arcán..Nos,itt jön a bibi, hogy amikor mesélem neki,nekem csak annyit mond,hogy fogadjam el így, finoman vezetgessem,dicsérgessem, ilyesmik. Aztán van amikor megjelenik egy halom nyomtatott papírral,hogyan kell meditálni,indulatokat kezelni,jól lekommunikálni,szóval ilyen pszichológiai anyagokat hoz,hogy esténként olvassam..Burkoltan így szurkálódik velem,holott tudja,milyen a fia..Meg van amikor el sem akarom mondani neki,hogy megint veszekedtünk, de aztán amikor elkezdi őt védeni,akkor kifakadok.Mivel már 3 napja fasírtban vagyok a fiával,olyan szinten,hogy az visszaköltözött az anyáékhoz,így ha jól sejtem,hamarosan megint megjelenik lelki fröccsözni.Nem vagyok hajlandó beengedni a házunkba.Ha be is jön,és sarkon fordulok, otthagyva őt a konyha közepén, áskálódhat addig amíg a fia ki nem dob innen?Nincsen háztulajdonom, csak azt a szobát rendeztem be(saját pénzből), amiben vagyok.Ezeket számlával is tudom igazolni.
2023. szept. 27. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a helyzetben ne a gyakori népétől várj segítséget, hanem olyanoktól, akik élőben is ismernek benneteket. Őszintén szólva abból, amit írtál, nekem te egyáltalán nem tűnsz szimpatikusnak, de ha ennyire nem vagy megelégedve a pároddal, akkor nyilván az lenne a megoldás, ha már most elkezdenéd tervezni, hogy önálló otthonba költözz (pl. albérlet) és szakíts vele. Ezen kívül nem tudom, mégis milyen tanácsot lehetne még adni. Ha nincs tulajdonod vagy nincs haszonbérleti jogod, akkor kirakhatnak abból a házból, a bútoraidat magaddal viheted elvileg, de sokra mész velük, ha nem tudod hová tenni.
2023. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Bocs, de anyós tiszta lapokkal játszik, nem a férjeden keresztül üzenget, a szemedbe mondja, hogy hogyan kellene tenned (akár igaza van, akár nem, ez teljesen mellékes).


Ellenben te nem a férjednek mondod, hogy bajod van vele, hanem az anyjának panaszkodsz rá, mint egy óvodás.

2023. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én is megmondom a párom szemébe,aki azonnal fut anyucihoz árulkodni.Na ilyenkor szoktam elmondani neki én is a saját szemszögemből a dolgokat.
2023. szept. 27. 14:19
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen férfi az,aki veszekedés közben sírva fakad,és azon könyörög,hogy ne menjek el? AZ minden csak nem férfi!
2023. szept. 27. 14:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

De minek vagy még a férjeddel?


És minek pont az anyjánalk szidod?


Igen, kitehetnek, te meg perelhetsz a számláiddal.

2023. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

És milyen nő az, aki utálja a férjét, minden sz*rnak elhordja és eltűri, hogy kutyába se nézzék ahelyett, hogy elválnak?


Ez minden, csak nem egy normális nő.

2023. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Eszemben sincsen perelni.Fogom a motyómat,és elmegyek. Jobb is az,mint becsicskulni valaki előtt, aki az anyjának fut sírva panaszkodni..Eleve ha férfi lenne, nem is panaszkodna neki,meg árulkodna,mint egy ovis..Vicc az egész. Nem tudja felnőtt módjára kezelni a helyzetet sem. Ül a seggén,és még kiszolgáltatja magát? Hát nem velem fogja,még az a jó,hogy időben felnyílt a szemem.
2023. szept. 27. 14:22
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.ha olvastad volna, "anyósjelölték". Hála Istennek nem a férjem,és ilyen férjet senkinek sem kívánok,mert átkozott lesz a napja annak,aki valaha is hozzámegy az ilyen mamahotelos lúzerhez.Mamuka betalálja adni a kulcsot,ott marad 45-50 évesen, aztán nézegethet..Megeszi a kosz,meg a csótányok lesznek a lakótársai..
2023. szept. 27. 14:24
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
6, azért lakik ott, azért tűri el, mert ilyent kap. nyilván nem véletlenül.
2023. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
És be is bizonyosodott hogy anyósjelölted joggal bíztat meditációra, dühkezelésre. Cseppet odegbajosnak tűnsz.
2023. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!