Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? A veszekedés itt már elkerülhetetlen,mert burkoltan azt akarja bizonygatni,hogy a fia a fca gyerek,én meg a boszorkány..

Figyelt kérdés
Anyósjelölték a faluban laknak, pár utcányira tőlünk. Elkeseredésemben (és mert gondoltam tud hatni a fiára), sokszor panaszkodtam neki,hogy a fia trehánykodik,nem segít semmiben,nem csinálja meg ezt azt amazt..nem rakodik el maga után,ki kell szolgálni,stb. Veszett sok a veszekedés emiatt közöttünk, és ha valami van,rögtön meglátja a fia arcán..Nos,itt jön a bibi, hogy amikor mesélem neki,nekem csak annyit mond,hogy fogadjam el így, finoman vezetgessem,dicsérgessem, ilyesmik. Aztán van amikor megjelenik egy halom nyomtatott papírral,hogyan kell meditálni,indulatokat kezelni,jól lekommunikálni,szóval ilyen pszichológiai anyagokat hoz,hogy esténként olvassam..Burkoltan így szurkálódik velem,holott tudja,milyen a fia..Meg van amikor el sem akarom mondani neki,hogy megint veszekedtünk, de aztán amikor elkezdi őt védeni,akkor kifakadok.Mivel már 3 napja fasírtban vagyok a fiával,olyan szinten,hogy az visszaköltözött az anyáékhoz,így ha jól sejtem,hamarosan megint megjelenik lelki fröccsözni.Nem vagyok hajlandó beengedni a házunkba.Ha be is jön,és sarkon fordulok, otthagyva őt a konyha közepén, áskálódhat addig amíg a fia ki nem dob innen?Nincsen háztulajdonom, csak azt a szobát rendeztem be(saját pénzből), amiben vagyok.Ezeket számlával is tudom igazolni.
2023. szept. 27. 14:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismeri ki az ember a másikat...A párod is hibás hogy egy trehány élet képtelen aki elköltözik anyutól és egy másiktól várja hogy a segge ki legyen...De te meg hiába panaszkodsz az anyjának mert úgyis a fiát fogja védeni! Van olyan ismerősöm aki ugyanígy panaszkodott az anyós jelöltnek hogy lusta trehány stb...Az anyós jelölt csak annyit mondott majd akkor panaszkodjon ha részegen megy haza és esetleg megveri...Egy másik eset mikor a lányka költözött ki a barátjához aki az anyjával élt és mikor az anya nem volt otthon a lány főzött és a fiú belekötött az élő fába pl anya nem így csinálja a kaját, ez nem jó az nem...A lány megunta és hazaköltözött a szüleihez! Ahogy írtam lakva ismeri meg az ember a másikat! Alkalmazkodni kell mindkét félnek vagy semmi értelme az egésznek!
2023. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!