Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan béküljek ki anyósommal ?

Hogyan béküljek ki anyósommal ?

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy háztartásban vagyunk . A párom nagyon jó viszonyt ápol vele és szegényt nagyon megviseli hogy mi nem vagyunk jóban . Én úgy érzem nem követtem el semmit ő irányában hogy ne szóljon hozzam de a fiának azt beszéli folyton hogy én mennyire bunkó vagyok és hogy tiszteletlen . Miközben úgy érzem megadom a tisztelet és minden egyéb mást is . Nem vagyok lusta lány mindig csinálok segítek valamit . Viszont nagyon sajnálom hogy szegény párom issza meg a levét mert ő nem tehet róla . Tegnap beszélgettem vele és rájöttem hogy tényleg én megpróbálok nyitni anyósom felé még ha nehéz is mert ő nagyon makacs . Barátom szerint nem haragszik es nem utal csak nem tetszik neki a viselkedésem .

Hogyan miként kezdjek el beszélni vele vagy hogyan ?

Ráadásul úgy hogy teljes mértékben nem érzem magam hibásnak ezért sem értem miért kérjek tole bocsánatot viszont nem szeretném ha emiatt a párom rosszul érezné magát mivel nagyon szeretem őt

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves választ !



2023. júl. 31. 13:23
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
88%

Nálam már ott problémás a dolog, hogy a srác miért él együtt az anyjával?


Mivel az apáról nem volt szó, így gondolom, hogy az anya szingli. A fiát használja férfipótléknak. Emiatt féltékeny rád és ezért nem szeret. Hiszen te idővel el fogod venni tőle a férfit az életében.

2023. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

"...csak nem tetszik neki a viselkedésem ."


Megkerdezed a parodtol, mi az ami nem tetszik az anyjának es valtoztatsz rajta. De ha szerinted nem vagy bunkó, nagy eséllyel lehetetlenné vallalkozol.

2023. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell együtt élni a partner szüleivel! Nincs az az isten! Semmilyen körülmények között! Ez nem párkapcsolat, ha hárman vagytok benne! A párod anyja (nem anyós!!!!) mindenképp utálni fog egyszerűen azért, mert elvetted tőle az egyszem pici fiacskáját. Ebben neked nincs részed, és nem tudsz rajta változtatni. Ezt ő csinálja, nem te. Tessék annyit keresni, hogy fussa belőle egy albérletre! Ez nem élet!
2023. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel? Sehogy! Az ilyen nem valtozik. Kulonben is, miert kene neki "megfelelned"? Egyetlen megoldas letezik: elkoltozni ebbol a rendkivul mergezo legkorbol minel elobb es utana no contact az anyossal. ;-) Ellenkezo esetben szamithatsz ra, hogy mindenben dominalni akar tovabbra is es beleszolni az eletetekbe. Amugy en elgondolkoznek anyuci pici fia viselkedesen is... Amugy mi az, hogy az anyjanak "nem tetszik a viselkedesed"? Miert, ki o...? Es hogy is kell ezt erteni?
2023. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjuk azzal hogy nincsen anyosod.
2023. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Azért a pàrod is megér egy misét,de te sem lehetsz komplett ha még mindíg ott vagy!!!! Minek kell neked bocsánat kérned? Mi vagy te a kutyàjuk?
2023. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek !

Nem vagyok a kutyájuk viszont azt mondta a párom hogy nekem kell engedni mivel én lakok náluk nem ők .

Szóval pár hónap múlva tudunk külön költözni de addig engem ez a helyzet megöl ezért is kertem segítséget mert ez már egy hónapja megy

2023. júl. 31. 14:33
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
De mi az amit problémának lát a vislekedesedben? Mert lehet itt szidni leendő anyost, meg a parod, de siman lehet, hogy anyós okkal neheztel
2023. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Hàny éves vagy kérdező?
2023. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

7. Kerdezo: ha tenyleg csak par honaprol van szo, akkor egyik fuleden be, a masikon ki. Tele van red flaggel a story amugy. ;-)

Ez pedig: "viszont azt mondta a párom hogy nekem kell engedni mivel én lakok náluk nem ők ." - szimplan erofitogtatas, hatalomgyakorlas. Egyik sem az intelligencia jellemzoje. Ezektol se tobbet, se jot ne varj, az anyja es a pici fia nagyon egy kovet fujnak. En koltoznek. Azonnal. Es egyedul... Vissza se neznek tobbet! ;-)

2023. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!