Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyám fenyegetőzik?

Anyám fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Anyám megfenyegette barátomat ?


Sziasztok a helyzet az, hogy szüleimnek segítettem munkába kint külföldön ahol a párommal mi is dolgozunk, anyám nem dolgozik csak a pasija

A párom tanítja be anyám pasijat.

De sajnos már 3 hete fölöslegesen , mert nem érti meg a munkát.

Tegyük hozzá anyám nagyon elszállt magától , mióta itt kint vannak nem is beszélek vele, csak én hívom- írok rá, sose kérdezi meg én hogy vagyok?

Csak a pasija pénze érdekli

Tegnap beszéltünk velük telefonon és anyám azt mondta ha a Pasijat elküldik vagy mi kirúgjuk nekünk annyi át jön és meg folyt minket 😂

Meg folyamatosan alázta a páromat , nem tanítja rendesen a pasijat miért nem szerezz neki könyvet , hogy megtanulja , de ez nem így megy a párommal mi is nagyon sokat veszekszünk, mert nem bírja már pedig mindent megmutat neki, mint egy óvodásnak


2023. nov. 6. 20:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és a cég 3 hónapig fizeti a lakást, nekik az sem jó , anyám teljesen kivan lelkileg pedig nem rossz a lakás :) nem is értem, azt mondta ezt is mi intéztük biztos , mert nem jó nekik a lakás 😂
2023. nov. 6. 20:26
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Na és szerinted valóban meg is tenné? nem valószínű.
2023. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Az komoly család.

A kérdésedre a válasz: igen.

2023. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hete van ott. Vagy előtte nem tudtad milyen az anyukád?
2023. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Az én meglátásom szerint:

A pasi egy bites,ezért nem tudja megtanulni a munkát. Viszont anyádnál azzal védekezik,hogy a párodat szidja. Anyád pedig nem lát át a szitán,és a párja mellé állva ti vagytok a rosszak.

Szóval én kirugatnám a kedves embert,és oldják meg ahogy akarják. Nem kell azért nektek idegben élni,mert ők ilyenek.

2023. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a kezdet. Ha alkalmazzák a pasit hosszabb távon, akkor ez lesz évekig. Bármilyen problémája lesz a munkahelyen, lakhatással, titeket vesznek elő, titeket hibáztatnak, veletek veszekednek. Ez pedig további feszültséget okoz közted és a párod között, majd rámegy a kapcsolatotok.

Ha már akkora marhák voltatok, hogy belementetek ebbe az egészbe, nem akartok esetleg véget vetni a helyzetnek, még mielőtt nagyon berendezkednek ott?

2023. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, miért távolították el, pedig én valóban kíváncsi voltam arra, hogy roma származású-e ez a család, az íráskép, illetve a "külföldi meló" és balhék alapján.
2023. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Nagy buta tuta az anyukad

Egy tepetupa sajnos.

2023. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem értem mi a fszt nem lehet 3 hét alatt megtanulni, nyilván nem a pasid hibája, mert jobb esetben a betanított melót 2x megmutatják, oszt csináld, ami ennél több időt igényel az olyan meló, amihez vagy vmi végzettség, engedély, vagy kurzus, vagy vmi papír kell(targoncás, vagy pék pl.)Az anyád meg mehet haza, vagy klotyót pucolni feketén ha nem tetszik neki. Én mondjuk simán megcsináltam azt, hogy a külföldi kollégának passzoltam le a betanítani való kedves rokont(nyelvtudás és agy nélküli), hogy minél hamarabb pusztuljon onnan. Ő is hasonló módon volt életképtelen, szerencsére 1 hét után eltakarodott. És még én vagyok a szemét, ha azt mondom, hogy senkinek sem segítek se kiköltözni, se munkát szerezni. Na pontosan az ilyen hálátlan barmokból származó tapasztalataim miatt.
2023. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Azér is kirugatnám.
nov. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!