Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen apósom? Hogy...

Miért ilyen apósom? Hogy alázhatja meg ezzel folyamatosan az anyósomat és a páromat?

Figyelt kérdés
Apósom fehér magyar, anyósom roma, párom pedig félig az. így értelemszerűen az anyai ági rokonai is azok. A napokban kerestünk volna szakikat, akik megcsinálnának pár dolgot a házon (apróságok), és beajánlottak anyósomék egy ismerőst, aki ki is jönne szívességből megcsinálni a melót, ami nekünk hatalmas segítség lesz. Erre apósom elkezdett mindenféle sztereotip dumát lenyomni, hogy minek engedünk be ilyen embert (értsd, olyat, aki cigány) a házunkba, biztosan lopni fog, meg majd kifigyeli, hogy lehet bejutni stb. Miért kelti a feszültséget ezzel? Csak nekem tűnik toxikusnak az, amit csinál?

nov. 8. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Te mit szóltál akkor és ott apósnak? Vagy csak hallgattál szép csöndben?
nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mért? Mert rasszista. Nem a te dolgod, az anyósodé, hogy tűri. Csak azt nem értem, mért vette el. Jött a gyerek?
nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ő él vele, ha elviseli, hogy iylen hát elviseli.
nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet úgy van vele, hogy ő elvette egyet, ő már csak tudja.
nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, itt a párodnak kell lebaxnia egyet az apjának... Meg ott kiállni érte, mert ma már egy nőtől sem ördögtől való kiállni a párjáért, csak mondom.
nov. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Jogos amit mond.
nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hangsúlyozom nem vagyok rasszista csak építőiparban dolgozunk.

Nagyon ritka olyan roma építőipari vállalkozót kifogni aki tudja is mit csinál és mennyit fogsz ezért fizetni.

Két kimenetele szokott lenni

1. Olyan pocsék munkát végeznek hogy el kell bontani amit csináltak

2. A végére kétszer annyi lesz mint az eredeti ajánlat.

Nagyon nagyon kevés kivétellel találkoztunk az évek során, erre azért figyelj oda

Ajánlom nézz utána a Nemzeti Cégtár oldalán mielőtt bárki kezébe munkát adsz!

nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Talán mondjuk igaza van???


Nem vagyok rasszista, de tény, nagyon nagyon ritka, hogy egy cigány építőipari vállalkozó olyan hűde komoly és értékelhető munkát végezne.


Általában vagy 3x annyi ideig - és pénzért - csinálják, vagy összeb...ák az egészet, elkérik a pénzt, te meg fizethetsz egy másik szakembernek, aki szépen helyrehozza azt, amit ők totál elcs.ztek.

nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt egy max 1 napos kertrendezésről és törmelék-elszálltásról van szó, amit szívességből csinál a család egyik közeli barátja. És ő lett meggyanúsítva a legalpáribb rasszista gyökér módon. Egyébként itt most ugye a családi kapcsolatok a témakör, nem pedig az éptkezés, és az egyéb szakmunkák. Sajnos én is ismerek ilyet is, olyat is mind magyar, mind pedig cigány vállalkozóból, a lakásomat pl én különb módon festettem ki, mint annak idején a magyar szobafestő, anyám kútját profin megcsinálta egy cigány brigád, apám tetőjavítását meg mind a magyar, mind pedig a cigány vállalkozó elcseszte, a pénzt pedig mindketten ugyanúgy eltették. De nem is ez lenne itt a téma, hanem a mérgező családi kapcsolatok. A párom kicsi gyerekkora óta hallja ezt a fajta cigányozást az apjától, úgy, hogy félig ő is az, ahogy a szerettei 50%-a is. Közben meg szinte majomszeretettel csüng rajta az apja.
nov. 9. 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, mondtam, hogy ezt a palidnak kell lemeccselnie a faternak. Te evvel nem tudsz mit kezdeni.
nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!