Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mióta anyosom vigyaz a kisfiam...

Mióta anyosom vigyaz a kisfiamra, folyamatosan pislog/ hunyorit. A ferjemnek is feltünt. Szerintünk a telefonnal köti le amig dolgozok. Ti mit tennetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Annyira merges vagyok h fel tudnek robbanni. 2 napja vigyaz csak ra, nem akartam bölcsibe vinni ugy h meg van fazva. En a heten kezdtem az uj munkahelyen, a ferjem elözö heten volt szabin ugyh muszaj volt anyosomat bevetnünk. Hozzateszem h nem vigyazott meg soha a kisfiamra (2 eves). Lattuk h a baratnöjenek a gyerekere pl hogy "vigyaz". Odaadja a telefonjat neki, ö meg tv-zik. Orakon at amig nem jön az anyuka. En ezt amugy el is felejtettem. Aztan tegnap elkezdett feltünöen pislogni a gyerek, ma megdurvabban. 1-kor erek haza de egeszen lefelvesig igy ment. Mi sosem adunk telefont vagy laptopot, max tv-zik. Nem tudom mit csinaljak, mert pershe jofej a nagymama h atjön es vigyaz az unokajara, de hogy lehet vki ennyire lusta es szinjatekot jatszik h "nyugi nem sir/ minden oke" stb ha közben telefonnal oldja meg a felügyeletet? Mit gondoltok? Mar azon is gondolkodtam h jobb lenne neki a bölcsiben, mas gyerek is köhög meg folyik az orra...😓🤯

2021. nov. 3. 23:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Beszéld meg vele a programot, hogy mit csináljanak, míg vele van a kicsi.

Vigye sétálni, játszótérre, játsszon vele klf. játékokat. Meséld el neki, hogy mit.

Nem veszik be náthásan a bölcsibe. Főleg mostanság.

2021. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki 100x hogy mi hol van, szinezök, lego, autok, netflix stb... utaltam szepen arra h a tvt kapcsolja be ne a telefont. De most ott tartok h ha hnap is igy lesz akk nem leszek mar udvarias..
2021. nov. 3. 23:46
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
inkább a tv a telefon helyett...és ezek öcsém szaporodnak
2021. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Telefont nem kell odaadni neki.
2021. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
El lehet mondani hogy a gyerek hunyorog,láthatóan fáradt a szeme,s ez nem jó Neki.
2021. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem túldramatizálod. Még csak 2 napja vigyáz rá, még nem vehettél észre semmit. Azt hittem hónapok óta. Szerintem veled van a gond. Az a baj, hogy a gyerek el van nélküled. Gondolom soha nem voltál távol tőle és ez most bànt. Nem sír, nem keres. Neked sokkal nehezebb mint a gyereknek. Miért nem vigyázott eddig rá senki? Fokozatosan kellett volna neked hozzá szokni hogy a gyerekedre más vigyáz, nem így hirtelen. 2 napból nem vonhatsz le következtetéseket.
2021. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
1es, az anyós szívességből vigyáz a gyerekre, nehogy már a kérdező mondja meg a programot:-D Fizessen bébiszittert, annak dirigálhat
2021. nov. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Utáljuk az anyóst... csak úgy.
2021. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Na igen, nekem is pont ugya az a gondolatom támadt, mint a 7. valaszadonak. Örülj, hogy anyós vigyáz a gyerekedre, helyetted. Kikötni, mit csinálhat vele meg mit nem? Felnőtt ember, majd eldönti mit hogy csinál. Ha neked nem tetszik, nem kell őt megkérni hogy vigsazzon a gyerekre, nyugodtan elmehetsz tappenzre, ha beteg a gyerek, vagy szabadsagra, vagy fizethetsz egy bebiszittert.
2021. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Fizessetek bébiszittert.
2021. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!